Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellszívót érdemes előre...

A mellszívót érdemes előre megvenni? Mindenképp használni fogom?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a kórházban még kórházival fejtem a babának, hogy éjszaka az én tejemet igya, ne cukros vizet, és akkor rájöttem, hogy ez milyen jó ez az elektromos mellszívó, így vettünk egyet. Azóta ritkán használom, néha fejek le, mikor olyan kedvem van, és teszek el a fagyóba jobb napokra, egyébként nem javasolják a fejést, mert a babának termelődik a tej, mindig annyi, amennyire szüksége van. Szerintem előre ne vedd meg, a kórházban úgyis adnak, és majd eldöntöd akkor, szükséged van-e rá.

Sok boldogságot és jóóó sok tejecskét neked!!!

4 hetes kislány anyukája

2008. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj kölcsön vagy bérelj, mert én vettem, de csak az első 4 hétben használtam! De akkor nagyon sokat használtam, ezért is lett tejem és mikor a bal mellbimbóm begyulladt és nem tudtam szoptatni a ball mellemből addig fejtem és szépen helyre is jött. Ma vagyunk 6 hetesek és 2 hete már nincs is a mellszivóra szükségünk.
2008. máj. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én, császárral szültem, így a kórházban nem volt még tejem. Viszont az előre megvett melszívót használtam, és a ötödik napon be is lövellte! Nekem nem volt rengeteg a tejem és végig használtam amíg szoptattam. (7hónaposan elválasztotta magát. Szóval az én tapasztalatom szerint érdemes megvenni előre, annyi mindent megveszünk feleslegesen, ez nálam nem volt az!
2008. máj. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kinéztem, melyik fajtát szeretném, de csak akkor veszem meg, ha valóban szükség lesz rá. Mivel a párom is tudja, milyet akarok, ha kell, ő is elmehet érte a pici születése után. De ahhoz drága, hogy csak azért kidobjam rá a pénzt, hogy hátha kell. Ha kell, majd megvesszük akkor.
2008. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én két szülésen vagyok túl az én véleményem,hogy jó ha van mellszívó minden etetésnél fejd le a maradék tejet.A kórházban már megkelett kezdeni fejni.Ahol feküdtem ott nem adtak mellszívót kézzel tanították a fejést sajnos nem tudtam megtanulni összetörtem a mellemet.A másodiknál már előre megvettem és vittem megammal a kórházba,kényelmes volt más küszködött én már rég lefejtem a tejet.
2008. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!