Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet Györben kismama...

Hol lehet Györben kismama övet venni és mennyibe kerül? tulajdonképpen mi ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Bandázsra gondolsz? Az egy széles pamut anyag, ami védi a derekad és a hasad. Télen nagyon jó találmány, én is használtam. Akkor nagyon célszerű, ha már a nacik nem érnek össze, ezzel el lehet fedni terhesség elején-közepén a szétnyíló nacikat.

Győrben van legalább 3 kismamabolt, egy tuti van a Baross utcában, egy van Újvilág és Liszt F sarkán.

Ha nem ere gondolsz, akkor lehet normál övet is venni , mert pl nekem sem jó a "normál" méret.

De kapsz neten is:

[link]

2008. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha bandázsra gondolsz, az nagyon jó dolog. Én azt használom. Nem kell kismamanadrág, az eddigi nadrágjaim használom, nem gonbolom be és a bandázs tartja fent rajtam. Győrben az Árkádban a C&A-ban vettem, ott fekete és barna van (1990ft), a régi Intersparban a Brendonban van sok színű(2400ft). A Brendonos kicsit szélesebb.
2008. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!