Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismami vagyok. A...

33 hetes kismami vagyok. A babám farfekvéses volt a 30. heti ultrahang vizsgálaton. Hol kell érezni a mozgásokat (figyelni jobban) a faros és nem faros babuciknál?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Azt nem tudom, de nekem a 35. héten fordult meg.
2009. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 38. héten fordult meg!!!


Már megvoltak a belgyógyászati vizsgálatról a papírjaim a császárhoz.


Van remény!


Én azóta a lábakat fent a bordáimnál,gyomrom helyén érzem,a könyököt,vagy kezet(?) pedig a hasam alján.Popsit középen dugja ki a hasfalnál,köldök fölött.


Vasárnap lesz remélhetőleg a nagy nap!


Gyors,könnyű szülést!

2009. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából nehéz eldönteni, hogy most ez a popsi vagy kar, vagy a kis feje amit érzel. Viszont vannak nagyon jó ötletek a neten több helyen ezzel kapcsolatban, hogy milyen szelíd módszerekkel, mit lehet tenni, hogy beforduljon a baba. (pl négykézláb járás, stb). De még van ideje 36-37. hétig kb. :o)
2009. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én már mindenhol érzek mindent,pld.mind a két combom tövénél kiakar lyukasztani,a hátát(talán mert túl hosszú és gömbölyű)a köldököm mellett érzem,sőt látom kidudorodni.Már nem tudom követni,mert már csak rángat,csuklik,és feszít nagyon.Rúgásokat nem igen érzek.
2009. júl. 31. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!