Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet valami rosszat, ha...

Jelenthet valami rosszat, ha a placenta a mellső falon tapadt meg?

Figyelt kérdés
Harmadik gyermekemet várom, de most a placenta a mellső falon tapadt meg. A dokim azt mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra. A védőnő pedig kőkemény fekvést mondott a terhesség végére. Szerintetek mi lesz? Volt már valaki hasonló helyzetben? Aki igen, kérem segítsen!
2008. máj. 15. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nem értem. Nekem mindkét gyerkőccel mellső fali volt, és nem mondták, hogy ez gond lenne. Vigyázni meg pihenni pláne nem tudtam volna. 10 hós volt a nagyobb, amikor terhes lettem. Egyedül voltam a babával, soha nem volt senkinél. Végig emelgettem, játszótér, stb (tudod te azt). 1 nappal ugyan, de a picurkát túlhordtam. Semmi gondom nem volt a terhességem alatt.

Boldog babavárást! :o)

2008. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nekem is ott tapad, a dokim engedélyezte a tornát, futást. Nem kell feküdnöm.

Úgy tudom, csak az gond, ha a méhszájhoz közel tapad. Hogy mellső v. hátsó falon az mindegy.

2008. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mellső fali tapadád a tökéletes, ott a helye. nem értem a dokidat és a védőnődet.

FEküdni akkor kell, ha lent van a méhlepény, még ha nemis takarja a méhszájat.

2008. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, csak a dokitól a vizsgálaton elfelejtettem megkérdezni, gondoltam, hogy itt kapok segítséget tőletek. Mégegyszer nagyon köszönöm!!!
2008. máj. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!