Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok venni lazább kismama...

Hol tudok venni lazább kismama felsőket, ami nem annyira passzos, ami csinos is, de egyben a hátsó úszógumik nem látszanak benne?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
tunikaszerűségek a legjobbak és már kinai üzletekben is kapsz..meg ezeket utána is tudod hordani...de ha tudsz rá áldozni akkor persze kismama bolt,de ott egeket verik az árak...meg figyeld a brendonban lévő akciókat
2008. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a kínaiban vettem jó néhányat, szinte 1000-2000 Ftért tudtam őket beszerezni, és nekem nagyon jó szolgálatot tesz. No nem úgy kerestem őket, hogy kismama felső, csak ilyen mell alatti varrással ami volt az jó volt. esetleg, még a Quellében is szét nézhetsz. De a tescoban is ki lehet fogni jó darabokat, bár ott 2500-3500 körüli árakat fogsz találni.

Légy csini kismama, és boldog hetket!

35 hetes kismama

2008. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is a kínai tunikák váltak be, és a tesco-s cuccok! A pamuttól a zsákanyagig minden van, nem cuppanósak, és csinik!
2008. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is a kínai butik, az tök jó, vagy a kínai piac, pl Bpen

nem kell márkás butikban több ezerért venned

2008. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a kínai üzeletek jöttek be, de nemcsak az áruk miatt, hanem, mert utánna is tudom hordani a felsőket. 1000 max 3000 ft-ért olyan jókat lehet venni!

Nézz be egy kettőbe.

Gratulálok!

18 hetes kismama

2008. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!