Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kideritetem hogy korházilag a...

Kideritetem hogy korházilag a szentistán korházhoz tartozunk, de vizsgálatokra az aurorai esztékába kell járni. hogy is van ez? hogy ismerem igy meg az orvosom?

Figyelt kérdés

21 hetes kismama vagyok

vidékröl jöttem fel pestre lakni.mindenhonan elkuldenek.ha valaki tud segiteni meg köszöném a tanácsokat


2008. máj. 15. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos,ha már megvan,hogy hova kell járni az remek.Nálunk az SZTKban a körzeti kh orvosai rendelnek.Ne aggódj,ha nincsen fogadott orvosod,nekem sincs,és lehet még ma megszülök,így legalább ismerem a dokik 70%át,és eddig nem nagyon találtam bennük kivetnivalót.

Amúgy minket fogadnak a kh-ban is,meg itt az SZTKban is.(Igaz itt nincs UH,meg eléggé elavult a CTG.)Fel a fejjel!Ha teljesen probléma mentes a baba,akkor felesleges pénzkidobás a fogadott doki.

2008. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!