Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármelyik kórházba mehetek a...

Bármelyik kórházba mehetek a 12. heti uh-ot csináltatni?

Figyelt kérdés

Magánorvosom van, de pont szabadságon lesz és hát ez nem várhat. Mindenképpen megyek a sejtbankhoz az ingyenes kombinált tesztet megcsináltatni, de ott csak vérvétel van, az UH eredményt vinni kell. Mondták, hogy menjek oda ahol szülni fogok, de nekem az nagyon messze van, ezért ha megcsinálják máshol is, akkor az egyszerűbb lenne. Mehetek más kórházban a nőgyógyászhoz? Kell ilyenkor beutaló?

Köszönöm a válaszokat előre is! 10 h km.


2009. júl. 29. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ahová tartozol lakcím szerint, oda nyugodtan mehetsz, még akkor is, ha nem ott fogsz szülni a magánorvosod miatt. 14 hós kislány anyukája.
2009. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én orvosom megcsinálta a 12. heti uh-ot, majd azzal és egy beutalóval elküldött a volt MÁV Kórházba. Ott csinálták meg a genetikai uh-ot, mivel ott szakosodott ultrahangos orvosok nézik a genetikai problémákat. Ha a magándokid szabin van, menj el körzetileg illetékes sztk-ba, ott csináltasd meg a normál 12. hetes uh-ot, és a többit beszéld meg ott velük. Egyébként én csak az SZTK-ba járok, ott fogad a dokim, nem járok a magánrendelőjébe, majd szüléskor fizetek.

2009. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. júl. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!