Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet érezni erőtelje...

Mikortól lehet érezni erőteljesen a babám mozgását, úgy hogy a párom is érezhesse, ha ráteszi a kezét? 20hét+5napos vagyok.1. babát várjuk

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
most már 1-2 hét múlva kellene, de lehet, hogy holnap. Ne legyél türelmetlen, mindjárt itt az ideje.
2008. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az enyém 24 hetesen érezte először. igaz, korábban nem is próbáltuk. lehet, hoyg érezte volna előbb is. csak pont nem volt ott, amikor éppen rúgdosott, így nem tudtam szólni neki.
2008. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen éreztem először, akkor a férjem még nem. Ő olyan 19-20 hetesen érezte. Hamarosan már neki is meg tudod mutatni ŐT! Egy jó ötlet: az én férjem először úgy érezte, hogy szóltam neki, hogy most mocorog ő pedig finman odatette a száját a pocimra, mert a szája sokkal érzékenyebb a kezénél. Ez most lehet hülyén hangzott, de így van. Jó szórakozást!!
2008. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk olyan 23. hettol kezdve erezte igazabol, elotte is probaltuk, ahogy elkezdett mocorogni a babo mindjart szoltam neki, de ahogy ratette a kezet, babo elhallgatott, meg se moccant. Ez ment egy-ket hetig, mar azt hitte a ferjem, hogy csak neki nem akar rugdosni. Aztan egyik reggel, nem sokkal ebredes utan volt nagy kalimpalas odabent, es gyorsan odatettem a kezet. Legalabb tizszer megrugta egymas utan a parom kezet, volt nagy boldogsag! Ne surgessetek az idot, barmikor is kovetkezik be, nagyon nagy orom lesz! :) Boldog babavarast, 28 hetes kismama
2008. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!