Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell NST-re járni?

Mikortól kell NST-re járni?

Figyelt kérdés
37 hetesek leszünk holnap. Jövő héten már számíthatok ilyesmire?
2008. máj. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát már mehettél volna. A 36-ik héttől lkehet menni. én most vagyok 35 hetes, de ha nem kérdezek rá a dokinál, hogy nst??? akkor nem is mondja, hogy mikor menjek. De mivel megkérdeztem azt mondta, hogy a 36-37ik héttől. De én kíváncsi vagyok és menni akarok már a 36ik héten és megyek is. Kértem időpontot. Csak fel kell hívnod a kórházat ahol szűlni fogsz és kérsz időponbtot. Legalábbis nálunk így van. De beutaló seholse kell.

telózz, és mehetsz, ha vágysz. :) Én nagyon.

Könnyű szűlést, kitartás :)

2008. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy nekem kell emiatt szólnom. Gondoltam, majd szól az orvos, ha esedékes...Vagy tévedek? Egyébként, hogy zajlik egy ilyen vizsgálat? Sajnos nem tudom, h mit néznek vele...:-S
2008. máj. 14. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:

36 hét után hetente szokták csinálni.

Elméletileg nem neked kéne szólni érte, ez a magyaro orvostudomány...

Szóval, lefektetnek, jobb helyeken oldalra és két kis készüléket tesznek a hasadra gumiszalaggal odafogatva.

Az egyik nézi a baba szívhangját, a másik a fájásaidat regisztrálja. Kb 20 perc, és egy gombot meg kell nyomnod, ha érzed a baba mozgását, és közben végig hallod a szive hangját.

Egyáltalán nem fáj, max kellemetlenül szoríthat a szalag, de akkor legalább mozog a baba:-)

2008. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most én is ebben a cipőben járok,mert 35 hetes vagyok és ma voltam a dokinál és azt monta 2 hét mulva menjek felülvizsgálatra de NST-ről egy szót sem szólt.Úgy gondolom ezt neki kellene mondani hogy mikortól lehet.Könnyű szülést és egészséget :)
2008. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Sziasztok! Ezt a védőőnek és az orvosnak is miondania kell és a tévhitek elkerülése érdekében,m mertmindenki mást írt 35 hetes kortól minden héten kell járni NST_RE ésd a dokihoz is! ez így van! és vigyázzatok vele, mert a pecsétje szá,mít a az ergyszeri THGYÁS -hez!!! mEG EGYÉBKÉNT IS KÖTELEZŐ VIZSGÁLAT, NE LEGYETEK FELELŐTLENEK. MENNI KERÉLL HA NEM MONDTA AZ ORVOS KÉRDEZ RÁ
2008. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék menni,de a dokim csak a 37.hétre hívott vissza magához,most vagyok 35hetes,és 33hetesen voltam nála.Kérdeztem a védőnőt,hogy ha csak a 37.héten megyek a dokihoz,akkor m lesz az nst-val,hogy mikor menjek majd.Azt mondta,hogy majd csak a 37.hét betöltése után kellene mennem...
2008. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok.Én a jövő héten leszek 35 hetes és nekem a doki mondta hogy mostmár hetente nst,nem kellett rákérdeznem ,adott is időpontot.a védőnő azt mondta 36-37 héttől szokták csinálni.
2008. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!