Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány napja észrevettem hogy...

Néhány napja észrevettem hogy foltos az arcom, mit jelent, Mitől van?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, ez nem a szűlést jelzi? vagy csak butaság??? Ilyen barna foltos... :(
2008. máj. 14. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhessség normál velejárója, általában eltűnik szülés után.

De a szülés idejéhez semmi köze, ne ilyedj emg:-)

2008. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) még egy két hétig nem szeretnék szűlni. Nem is vagyok még felkészülve lelkileg. Ha egyáltalán fel lehet.. :)
2008. máj. 14. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Fellehet készülni lelkileg,e´s tedd is azt.Könnyebb lessz.A barna foltok eltünnek szülés után,de nem mindíg.

Ez nincsen összefüggésben a szülés idejével.

2008. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek májfoltok, amik azért alakultak ki, mert terhesen a bőr így reagálhat a napfényre. Többek közt ezért sem ajánlott a túlzott napozás, pláne a szoli. Jobb esetben elmúlnak, de nem biztos sajnos. Anyukámnak is olyan. Nekem nem lett egy sem.
2008. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!