Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismama vagyok a...

18 hetes kismama vagyok a problémám az, hogy nem kivánom a szexet ez miért lehet?

Figyelt kérdés
az elött sem voltam az a nagy szexmániás de mióta babás vagyok végkép elmult minden vágyam.Félek nehogy igy maradjon szülés után is.Azt mondják aki fiút vár az majd megőrül a szexért de én ezt nem mondhatom el sajnos.Mit tegyek?Más is van igy?
2009. júl. 28. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia !Én sem kívántam a szexet.Később hullámpkban rámtör de már nem vagyunk együtt.Nem eröltetjük.Egyszer nagyon fájt úgyhogy nem próbálkozunk.A párom amúgy is nagyon félt bennünket.Kislányom lesz nemtudom mennyire befolyásolja a szexhez való viszonyt.A hormonok játszanak most veled.Szülés után újra a régi lesz minden talán.Boldog babavárást.34 hetes km.
2009. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elvileg kislányt várok,és mégis meg vagyok érte őrülve.Van aki a terhesség alatt nem kívánja,ez természetes.Azért a párodat ne hanyagold el!Volt,hogy nekünk is vigyázni kellett,akkor csak őt kényeztettük.

Egyáltalán nem biztos,hogy a szülés után is így lesz.


39h

2009. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia ez ilyenkor teljesen természetes, majd később olyan 20-22 hetesen meg fogsz őrülni a szexért és sokkal jobb lesz mint ezelőtt valaha!

Ne izgulj!

Üdv 27 hetes km

2009. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2009. júl. 28. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél egyéni, és végképp nem a gyerek nemétöl függ. Ez utóbbi csak babona. Terheskönyvek szerint az is teljesen normális, ha valaki végig kívánja nagyon meg az is, aki egyáltalán nem kívánja az egész terhesség alatt. Mint ahogy az apukák is lehetnek különbözöek, egyesek szeretnek terhes feleségükkel szeretkezni, másokat meg kifejezetten zavar a pocak. Ez mind lehet teljesen normális.
2009. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!