Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokat fogok hízni? Mikor kezd...

Sokat fogok hízni? Mikor kezd el látszódni a terhesség? Mit csináljak, hogy ne hízzak el nagyon?

Figyelt kérdés
75kg vagyok és 5 hetes terhes.100cm a hasam körfogata.Sajnos hajlamos vagyok a hízásra.

2012. szept. 2. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem terhesség alatt ne azon aggódj,hogy mennyit hízol!ez most kicsit erről is szól!majd utána leadod,ha fel is megy pár kiló!én 23 hetes vagyok és eddig 7 jött fel,de nem érdekel,főleg hogy a férjem is kihangsúlyozza,hogy most az a legfontosabb,hogy a baba jól érezze magát odabennt!
2012. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

NYugi!


Egyáltalán nem biztos, hogy sokat fogsz hízni!


Én hajlamos vagyok a hízásra. 174 cm-hez 90kilóval kezdtem. A 25ik hétig lefogytam 5 kilót mert étvágytalan voltam.

Most a 35ik héten tartok és most vagyok kb. (attól függ reggel, evés ivás után mérem-e magam) 88-89kiló. Tehát kb. annyi mint amivel kezdtem a terhességet.

Mindent eszek, ezt kihangsúlyoznám, csak az édességeket iktattam ki teljesen. (édesszájú voltam mindig is) Havi 1-2 alkalommal csinálok sütit, akkor abból természetesen eszem. Ha nagyon rámjön a falhatnék akkor műzlit eszek joghurttal.

Egyébként amit talán tanácsolni tudok, hogy nem kell kettő helyett enned, és ha későn jön rád az ehetnék akkor inkább valami joghurt, vagy csokis műzli ilyesmi.

Ja, Én inkább tömérdek mennyiségű gyümölcsöt ettem :)


A kisfiam a 32ik héten volt 2200gramm, tehát nem kis gyerek :)


Sok boldogságot!


35hkm

2012. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot, egyés sok zöldséget, gyümölcsöt, kerüld az édességet és a túl sok szénhidrátot. Többször egyél keveset és minél változatosabban, rost és ásványi anyagokban, vitaminban gazdag ételeket fogyassz. Persze, néha lecsúszhat 1-1 pizza, vagy egy tepsi süti, de csak kivételes alkalmakkor! :D Ha teheted, akkor igyál ásványvizet, vagy cukor nélküli teát, a gyümölcsitalokban rengeteg cukor és adalékanyag van, ami hízlal is meg hát nem is jó... Sokszor becsapós az éhségérzet, hiszen van, hogy a szomjúságot is éhségnek "hiszi" az agyad. Akárhányszor megéhezel, előrször mindig igyál egy nagy pohár vizet, vagy teát, hogy lásd tényleg éhes vagy-e vagy csak szomjas voltál. Így elkerülheted a nasizást és még plusz folyadékot is viszel a szervezetedbe, ami nagyon jó. Végül pedig ne aggódj, a babád úgy is elveszi, ami neki kell, és neked vannak raktáraid, amiből, ha éhezel is, ő akkor is vígan elvan és gyarapodik. Persze ne éhezzél, ezt csak úgy mondtam. :D


Gratulálok a babához, és boldog babavárást!

28 h km

2012. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

nem mindegy, mar igy is kover vagy.

30 hetes km, 95-os haskorfogat

2012. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem mindegy mekkora vagyok,lehet másnak igen de nekem nem!!
2012. szept. 2. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy hízni fogsz én 84kilóval kezdtem (167 cm) és 85 kilóval szültem.Nem fogyóztam.
2012. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs szerintem ráérsz szülés után foglalkozni ezzel.Én 182 cm vagyok 73 kg voltam szülés előtt 96 kg-al mentem szülni.Én az utolsó két hónapban szedtem fel sokat mert akkor mentem táppénzre elég pörgős munkahelyem van amíg dolgoztam lemozogtam amit megettem:))Az meg attól függetlenül hogy hízásra hajlamos vagy nem biztos hogy sok plussz rakódik rád.Ne legyen így de az is lehet hogy te többet fogsz hányni,vagy nem lesz olyan az étvágyad mint előtte ,ilyenek is vannak.
2012. szept. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!