Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm szerint diétára fog...

A védőnőm szerint diétára fog fogni az orvos.45kg keztem és most vagyok 61kg.33 hétben járok. Sosem voltam az a hízós fajta de most emiatt tényleg kövérnek érzem magam. Más is van ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A toxémia miatt javasolják ilyenkor a diétát én 38 hetes vagyok eddig 20kg szedtem fel, 55-ről indultam, a dokim és a védőnőm is kivan emiatt akadva, de nem tudok mit csinálni, ha nem eszem a remegés kap el és teljesen leesik a cukrom, sajnos én a párolt zöldségtől és a gyümölcsöktől nem tudok jól lakni. Ne érezd magad kövérnek nem te és nem is én vagyok az egyetlen aki sokat hízik, ha a véreredményed és vérnyomásod jó nincs gond, a felesleges kilókat pedig majd leadjuk szülés után.

Boldog babavárást,

38 hetes kismama:)

2009. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindenki más és a legjobban a saját szervezeted tudja és jelzi, hogy mikor mire és mennyire van szüksége. Nem tudom milyen magas vagy, de a 45 kg az nagyon kevésnek hangzik. Gondolom először normál állapotra került a súlyod, majd jött a kellő tartalék. Ha jól vagy nem vizesedsz ne aggódj emiatt. Kevesebb súllyal kezdők többet híznak amúgy is. Egy b.nőm kezdte 49ről, 72vel szült, most fél évre rá 46 kg. Szerintem bízz a testedben.
2009. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 42ről kezdtem a terheséget /153cm magas vagyok/, most tartok 52-nél, és a 34 hétnél. Szerintem csak elővigyázatoságból fogtak diétára, mert szerintem nem hiztál sokat.

Nekem nem mondott semmit a dokim, mondjuk a hasamon kívül szinte semmi sincs rajtam.

2009. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 162cm vagyok és sose voltam több 48 kg.Azt sem monhatnám hogy annyit eszek,szóval nem tudom.Mindenkinek köszönöm a választ! Jó baba várást és könnyü szülést mindenkinek!
2009. júl. 28. 07:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!