Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiskönyvembe mennyi pecsét...

A kiskönyvembe mennyi pecsét szerepeljen kötelezően?

Figyelt kérdés
A vizsgáló orvosom sosem ír (pecsétel) a kiskönyvbe, csak a védőnő. Azt hallottam valahol hogy már nem is a pecsét a lényeg de nem tudom akkor mi alapján fogom kapni a szülés után a juttatásokat. Hogy van ez?
2008. máj. 13. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én úgy hallottam, hogy 4 pecsétnek lenni kell minimum, mert az bizonyítja, hogy részt vettél terhesgondozáson. Lehet, hogy rosszul tudom és már máshogy van.

Érdeklődj még utána, nehogy ezen múljon valami. Egyébként engen is érdekel ez a dolog. Jó egészséget és boldog babavárást!! :))

2008. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

4-4 pecsét (koraszülés esetén 1-1) és aláírás kell az orvostól is és a védőnőtől is. Nekem mindig mindegyik tesz bele.

Most 36 hetes vagyok, és már nézik is az orvosok is, védőnő is, hogy megvan-e minden pecsét, ami kell, és megvan.

Figyelj rá, mert ha nem lesz meg, akkor valóban nem kapsz támogatásokat.

2008. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A pecsét a MÁK-tól igénylendő egyszeri juttatáshoz, az anyasági támogatáshoz kell. 4 pecsét minimum kell! Korszüléskor kevesebb...
2008. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beszerzem őket!
2008. máj. 13. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan doki,aki a gondozás végén pecsétel,ad egy lapot,hogy hozzá jártál..Illetve amikor a háziorvoshoz megyek beutaláért,akkor ő is pecsétel nekem.
2008. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A védőnőknek nincs pecsétje!!!! Nektek mit pecsétel?
2008. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!