Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek attól hogy...

Ti nem féltek attól hogy valamit nem vesztek meg az újszülött babátoknak?

Figyelt kérdés

November elejére vagyok kiírva elvileg a pelenkan kívül mindent megvettem.de mi van ha mégsem?, elirtam miket vettem meg megneznetek mi hiányzik?


Cumisüveg 3db, cumi 3db, lazmero digitális,orrszivo egy kézi valamerre megyünk egy porszivos,textil pelenka 16db, popsitorlo 5 csomag,babaolaj, babafurdeto, kiskad, kifogó 2,db, kis kesztyű karmolas miatt,meg persze a ruhák baba bútorok is.

Szerintetek van olyan ami meg kell de nem írtam ide?

29 hetes kismama



2012. aug. 29. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

fürdetés utáni kissapka, hintőpor, (1 kimondottan köldökcsonkhoz, 1 általános)

és az orrszivóból a kézit felejtsd el. Bár az első alkalmakkor félelmetesnek fog tűnni a porszívós változat, de nem olyan erővel szív mint a porszívó, tedd oda az ujjadat nyugodtan és nézd meg:)

2012. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja és amúgy nem kell félned, h "lemarad" valami, utólag is be lehet mindent szerezni :)
2012. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fürdetőt, köldökcsonkápoló alkoholt, hintőport, popsikenőcsöt az orvos ír majd fel miután megszületett, mert az első időszakban jobb ezekből a gyógyszertárit használni. Amúgy nem kell ennyire ráparázni a dologra, ha valami lemard, beszerzitek később ha eszetekbe jut, vagy amikor szükség van rá.
2012. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kézit akkora vették,ha elmennek valahová.A porszívót még sem viheti mindenhová. :) Egyik gyerekemnél sem használtam olajat,és babafürdetőt.Hanem amit a gyerekorvos ír fel (naturlandos mosdókenőcs)a pici fiamnak nem is tudnék mást használni,nagyon érzékeny a bőre.kiollót nem láttam a felsoroltak között.Egyébként ne izgulj,hogy lemarad valami,majd pótoljátok.
2012. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mérleget,esetleg alvásfigyelőt,popsikrémet vettél?Én mérleget nem vettem aztán amikor megszületett a pici rájöttem hogy jobb ha kontrollálom mennyit szopott hogy biztos legyek benne hogy nem éhes.Kórházi csomagod megvan?:)) Vastag betét és eldobható bugyi?
2012. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia4Én okt végére vagyok kiírva.Sokszor én is átgondolom,hogy meg van-e minden?!Nekem még pár dolog kell a gyógyszertárból aztán jöhet is akár a bébi.

Párom azt mondja ha valami lemarad majd ő megveszi,ezen ne túráztassam magam.:)

30hkm

2012. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Különben-és ezt tanulságnak írom- első babánál semmféle gyógyszertái receptet nem kaptam, se popsikrém, se fürdető-semmi. amit akarsz, azt vegyél. Másodiknál már elköltöztünk máshová, és amikor mondta a védőnő, h a pici születése ELŐTT már szólhatok és elvihetem a gyerekorvos által felírt recepteket elkerekedett a szemem...Akkor tudtam meg, h bizony van gyógyszertári popsikrém, fürdető, hintőpor stb. amit receptre adnak ki...Ha gyerekorvos nem írna ki ilyesmiket valakinek, nyugodtan kérje!! Olcsóbbak és jobbak is!
2012. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

kulfoldon elek,ma voltam pont vedononel es mondta hogy ket dolog szukseges babakocsi es autosules (ha van auto). en is csak neztem :) sot meg azt is mondta hogy eleinte meg kisagy sem kell hanem abban a dobozban aludhat a baba amikben a ruhakat kapjuk (itt lehet valasztani hogy egyszeri anyasagi vagy egy nagy csomag amiben minden bennevan amire egy ujjszulottnek szugsege van, ruhak,textilpelenkak, apoloszerek..stb) CSak neztem :) es vicces is volt ahogy elkepzelem hogy a babank egy dobozban alszik..:) de mondta a vedono hogy a babak szeretik mivel szukebb mint a kisagy es az anyamehre emlekezteti oket. hat nem tudom. egyebekent en is november elejere vagyok kiirva, mi meg csak a babakocsit vettuk meg, na meg ruhakat.Kisagyat ,kis szekrenyt majd jovoheten. szerintem felesleges aggodnod mert ami esetleg hianyozna azt az apuka is meg tudja venni amig a korhazban vagy, vagy akar utana.

jah amit mi vettunk az a szoptatosparna, ha esetleg szeretnel venni,azt hallottam hogy nagyon jol jon.

2012. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyet csak első babás kérdez:-))) Nekem a 3. lesz, a kiságy itt van, simán jöhetne most, így is, a szeretet, na meg az anyatej a lényeg, nem kell görcsölni! A többit ráérsz beszerezni vagy apával-mamával megvetetni. A pelus azért fontos lenne amit felsoroltál az mind kell de a nélkül is el van az első két nap, pelus nélkül viszont nem nagyon:-) Csak lazán:-)
2012. aug. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne félj, ha kimarad valami, elmész és megveszed szülés után.

De amiket írtál, pont a pelenka a legfontosabb, és van pár dolog, ami most még abszolút nem fontos, hogy legyen: pl 3 db cumisüveg, 3 db cumi, kifogó, babaolaj, kis kesztyű. Szóval ezek nem létfontosságúak, viszont a pelenka nagyon.

Egyébként a köldökápoló szerek nagyon fontosak, bár nálunk azt csak a szülést követően írta fel a doki, terhesség alatt nem. Ez alkohol, hintőpor és gézlap.

Neked kellenek még dolgok, nem tudom, azokat megvetted-e: szülés utáni betét, mellszívó, stb...

2012. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!