Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindig egyenletesen fejlödik...

Mindig egyenletesen fejlödik a baba a pocakomban?

Figyelt kérdés
Bocsánat a kérdésért,de nem tudom hogy tegyem fel máshogy.11 héten voltam ultrahangon és akkor még megfelelö volt a mérete.Rá egy hétre kellett visszamennem és igaz hogy nött de csak 7 mm-t és akkor sem értem el még UH szerint a 12 hetet. Közben pedig már a mensesem alapján a 13 hetet irnánk.Igaz minden rendben volt megvan mindene és a szivverése is normális. Az orvos nem mondott semmit.Másnál is elöfordult ilyen?
2008. máj. 13. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

7,9 hét akkora amekkorának lenni kell.

13. hét 12 hetes

16. hét 16 hetes

20. hét 19 hetes

30. hét 31 hetes

36. hét 36 hetes...

Úgy a 20. hétig foglalkoztam vele,hogy jujj jujj mekkora,majd rájöttem,hogy a bolondját táratja velem:):):)

2008. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változó. Nekem nagyon sokáig 1-1,5 héttel fejlettebb volt a koránál, de a 26.héten pontosan megfelelt a korának. Most 31 hetes vagyok, jövő héten lesz UH, kíváncsi vagyok, hogy alakult azóta a helyzet.

A terhességed 13.hetében jársz, csak a baba mérete most még a 12.hetesnek felel meg. Ez nem baj. A babáddal minden rendben, te is jól vagy, ez a fontos! Ő majd nől szépen odabenn.

2008. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Egy darabig minden UH után megnéztem,hogy tényleg akkora-e mint lennie kell,de aztán leszoktam róla.

Ha nem mondják,akkor nincs baj,ne aggódj!

Boldog babavárást!

33 hetes kismami

2008. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2008. máj. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!