Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keményedik a hasam milyen...

Ha keményedik a hasam milyen problémákat okozhat? Mert eddig csak lepihentem ilyenkor és elmúlt! Ugye a babónak nem lehet baja! Mit szedjek?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok,elég vékony a hasfalam és feszes,doki is mondta h minden mozzanatot meg fogok érezni!Milyen tapintatúnak kell lennie a pocinak?
2008. máj. 13. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

a túl sok keménykedés nem jó ebben a korban. nekem is volt (elmúlt a gyakori keménykedés), problémát nem okozott egyébként a babának, de azért megvizsgálta a doki méhszájat és magne B6-ot javasolt. kérdd ki a dokid véleményét, de nem lesz gond, minden rendben lesz :).

34 hetes mami

2008. máj. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszike a válaszod!Most voltam vizsgálaton és zárt a méhszájam!És az normális h olyan feszsne,érzem a pocim-mint egy felfújt laszti,nem puha de nem is kemény!Tudni kell h sportol-tam,egyedül a hasamon nem volt háj:-)))Ezért lehet az h feszeske a hasam?Amúgy a babó rengeteget ficánkol:-))

2008. máj. 13. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan feszes a hasad, lehet, hogy a sport miatt nem olyan könnyen lazulnak az izomok ;)

A keményedés az, amikor hirtelen lesz kőkemény a has egy része, vagy az egész, és kb fél-egy percig tart, utána elmúlik. Lehjet, hogy semmit nem okoz, de lehet, hogy a bent zajló folyamatokat jelzi, nálam például félidőtől nyílt a méhszáj, az járt sűrű keményedésekkel.

Ha a méhszájad zárt, ne aggódj!

2008. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!