Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 27 hetesen 10 kg-nál...

Aki 27 hetesen 10 kg-nál tart, az hol fog megállni?

Figyelt kérdés
Igazából tapasztalatokat szeretnék hallani tudom, hogy sok, de nem tudok mit tenni.Pedig odafigyelek, nem nasizok és mégis.
2008. máj. 13. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.A vége olyan 20-22,de ebből sosem tudni mennyi a víz,van,hogy 2-3 literrel is több megy le rólam egy nap,mint amennyit megiszom,van,hogy fordítva.Fel a fejjel,van aki ilyen fajta,tehet bmit a szervezete raktároz.
2008. máj. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

27 hetesen én is 10 kg-nál jártam, most 31 hetesen 12 kg-nál. A dokim sem, a védőnőm sem mondta, hogy ez sok lenne. Én nasizok is, ami jólesik, azt megeszem :-) A babám pl. imádja a fagyit!

A nővérem mindkét gyerekével kb. 15-16 kg-t hízott, és kb. 18-at fogyott szülés után. Vékonyabb, mint 18 éves korában (most 35 éves).

2008. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia,én az első babával 29 kg plusszal mentem szülni,de később kiderült hogy a terhesvitamintól híztam meg.Azóta azt a terhesvitamint nem gyártják.Most a második babámat várom és 36 hetessen csak 6kg plusszom van.Eszek éjjel nappal mindig,és napi 1 tábla csokoládét sem tudom kihagyni.Minden terhesség más.Lehet hogy te most hirtelen sokat felszedtél de az elkövetkező 10-12 hétben csak pár kg megy rád.Boldog babavárást!!!
2008. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A fagyizást én sem hagyom ám ki, de olyan fasza fagyigépet vettem potom 5000 ft-ért amiben tudok a tescós 0,1%-os zsírtartalmú natúr joghurtból és eperből+édesítőből fagyit csinálni.A joghurtba 100g/55kcal van és elvileg napi 3 dl marha egészséges, tehát így oldom meg a nasit.Ajnálom figyelmetekbe.

Amúgy meg az első 12 hétben híztam 6 kg-t, aztán abba hagytam az elevitet és azóta az eltelt 15 hét alatt még 4-et.Remélem azért megállok +15 környékén mert alapból volt rajtam 7 kg, mivel már egy éve a terhességem előtt letettem a cigarettát és sajnos így sikerült.172/67-ről indultam.:o(

2008. máj. 13. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!