Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes -e megvenni a mellszív...

Érdemes -e megvenni a mellszívót, mielőtt megszületik a baba?

Figyelt kérdés
tehát feltétlen kell-e?Mert mi van, ha nem lesz tejem és nem is tudom majd használni?Vagy a kórházba célszerű bevinni?

2012. aug. 25. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Használtan venni egy olcsóbbat (pl medela kézi), szerintem mindenképpen érdemes. Ha nem kell, eladod. Ha kell drágább, megveszed szülés után.
2012. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én nem vettem. és jól tettem, kézzel jobb fejni. kaptam kölcsön, próbáltam, kín szenvedés volt számomra.
2012. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nehezen indult be a tejem, nagyon jó szolgálatot tett,örültem, hogy volt már az első napokban. Jò ha ki tudod fejni a maradék tejet, nem gyullad be a melled és több lesz a tej. Én kézzel nem tudtam fejni. Az első jòl írta, használtam tök olcsòk, Avent kézi pár ezer és nagyon jó!
2012. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Használtan, nem használtam. Bocsi
2012. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sztem mindenképp érdemes, nekem az elsőnél is nagyn jó volt, most viszem a kórházba is a másodiknál
2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert ha lesz tejed, de valamiért nem engednek szoptatni a kórházban - mert mondjuk sok vért vesztesz és kapsz, akkor célszerű fejned.
2012. aug. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, és nem is kellett (volna), mert minden flottul ment. De aztán sajnos újra kórházba kerültem (3 hét múlva), akkor a férjem elszaladt a kórház gyógyszertárába venni egy kézi Medelat - bevált.
2012. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsonel nem vettem,kezzel fejtem, jol ment,de eleg faraszto volt.

A masodiknal ,vettem,jo volt,de nem tudtam sokaig hasznalni,elapadt a tejem.

2012. aug. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, majd ha szükség lesz rá, akkor beszerzi a férjem, amíg bent vagyunk. Nálunk a kórházba amúgy sem lehet ilyet bevinni (ahogy cumit, cumisüveget sem).
2012. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Célszerű megvenni. Én nem vittem a kórházba, de itthon össze volt készítve. A páromnak hoznia is kellett nekem szülés utáni nap, a nővérkék-szülésznők kérték, mivel nagyon bedurrantak a melleim. Viszont ennek ellenére alig volt tejem.
2012. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!