Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jó a fülgyertya? Van...

Mennyire jó a fülgyertya? Van hatása? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
18éves vagyok,és 2hetes terhes.A fülgyertyáról mi a véleményetek? Mert a fülem be van dugulva,és holnap azt akarok venni.Fog használni? vagy inkább mennyek orvoshoz? A házi orvos is kimossa? Vagy beküld kórházba? mert én használok fülsprét,ami füldugulásra való,de semmit nem használt:S Köszi a válszokat
2008. máj. 12. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
ELŐSZÖR mindenképpen menj el orvoshoz! Ő majd kitisztítja a füled (3 mp fülenként, nem fáj) - és megnézi, nincs-e vele valami gond? És akkor már megkérdezheted a fülgyertyáról is.
2008. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia,én használtam,bár még akkor nem voltam terhes,de csak jot mondhatok el rola,nagyon jo tényleg,mert érzékeny fülüek vagyunk édesapámmal együtt,neki is megcsináltam vele, én akkor ugy éreztem hogy hatásos,és nagyon jol esett meggyertyázni. 37 hetes kismama.
2008. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Nekem nem vált be a fülgyertya,sőt a dokim azt mondta hogy ne használjam mert nem egészséges.Szerintem menj elöször dokihoz. üdv. 18 hetes kismama
2008. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Nem gondolom, hogy veszélyes. És jól esik az ember fülének...
2008. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Abszolúte nem veszélyes, már a Hanti-k (ősmagyarok is ezt használták) Itt egy kis video:

http://www.youtube.com/watch?v=7M4uRRXZo1E

2009. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
84%

Bár már nem annyira aktuális a válaszom, de bárkinek jól jöhet ha idetalál!

A fülgyertyát szerintem bátran használhatjátok!Semmilyen káros hatása nincsen!

A fülgyertya ugyan is nem a fülzsírt "szippantja" ki!Hanem a melege kissé meglazítja a fülzsírt és az majd könnyebben távozik!(1-2 NAP) Ami a gyertya végében van a gyertyázás után, az csupán a gyertya égésterméke, NEM FÜLZSÍR!

Én leginkább megelőzésre ajánlom!Havonta/kéthavonta egyszer mindkét fület érdemes lehet gyertyázni!Aki tudja hogy hajlamos a bedugulásra, bátran gyertyázzon!

Az audi spray szintén megelőzésre lehet jobb!

Régi jól bevált módszerek a kamilla és a kövirózsa!

Persze ezektől se várjatok azonnali segítséget!Bár ez dugulásfüggő is!De én ezeket ajánlanám a leginkább!!!

Remélem tudtam valakinek segíteni!:)

2010. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!