Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a 12. hét...

Lehetséges, hogy a 12. hét után már nem feszülnek annyira a mellek?

Figyelt kérdés
Most 13 hetes vagyok és kb. egy hete már nem fájnak a melleim. Kéne ezért aggódnom?
2008. máj. 12. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,nem,nincs miért aggodnod,teljesen normális.Én is így voltam,még a melltartó is zavart a 13.hétig,utána mindha levették volna rólam a fájdalmat-feszülést.Boldog babavárást!27hetes kiamama
2008. máj. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nyugodj meg minden rendebn van,anno En is feltettem ezt a kerdest itt,mert egyik naprol a masikra elmult a mellfajdalom /ami elotte szinte elviselhetetlen volt/.

Es mindenki azt irta,h semmi gond,nem torvenyszeru,h egesz vegig fajjon,ez kb.nekem is igy a 12.het korul volt.Azota van,h picit faj a cicim,de nem ugy mint akkor,es minden rendben van a babaval.Mi csak oruljunk,h nem 40 hetig tartott ez a "kellemetlen" erzes.

Nagyon boldog babavarast kivanok neked.

23 hetes kismama

2008. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is 13 hetes vagyok es ket hete nekem sem faj mar...
2008. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 13 hetes vagyok és nekem soha nem is fájt a mellem csak sokat viszketett a bimbóm.
2008. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!