Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok,...

6 hetes kismama vagyok, tegnap elkezdtem barnázni és hasmenésem is volt. Ma egy picit feszül a hasam. Kezdjek el aggódni, lehet, hogy valami baj van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 12. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

jobb félni mint megijedni alapon menj orvoshoz. nekem is volt az elején pár napos barnázásom, elmentem orvoshoz, megnyugtatott, hogy minden rendben, el fog múlni. el is múlt valóban, de sokat jelentett a nyugalmam érdekében, hogy ezt egy orvostól halljam. ha most vagy ilyen szituban (az ünnepek alatt és pesti vagy) akkor a söfméreiben (bocs, nincs kedvem sch-zni stb) van ügyelet és nagyon kedvesek a dokik, szívesen megnéz az épp ügyeletes. én is odarohantam , mert nekem meg vasárnapi napra esett ez a dolog.

remélem tudtam segíteni,

üdv

34 hetes mami

2008. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.terhesse´g elején normális,ha kis mennyise´gben,görcs ne´lkül jelentkezik.De menj el dokihoz,és ö megnyugtat.e´n is így voltam,a doki megmondta,hog minden ok,és tényleg másnapra elmúlt.pihenj,ne eröltesd magad.

Gratula a babához.

2008. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem is menj el az orvoshoz,O megvizsgal es hidd el azt fogja mondani,h rendben van minden,de csak igy fogsz megnyugodni Te is.

A baratnom nem barnazott,hanem eros verzese volt mindket babanal,es elment az orvoshoz,kapott vmi gyogyzsert meg kupot,es semmi baj nem lett,mindket baba egeszseges es gyonyoru,szoval Te se izgulj,csak azert menj el az orvosodhoz biztos ami biztos alapon.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. máj. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat, lehet, hogy még ma felhívom a dokimat, csak hát mégis pünkösd hétfő van...
2008. máj. 12. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan hívd fel az orvost. Én pl.az enyémet karácsonykor hívtam és nem volt belőle gond.
2008. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!