Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi így magát koraterh...

Más is érzi így magát koraterhesen?

Figyelt kérdés

Nem igazán hányingerem van, csak émelygek. Ha eszek, általában jobb lesz. Emellett szédelgek egész nap, alig bírok talpon maradni. PEdig muszály a 13 hós lányom melett...

Sokszor semmihez nincs kedvem, mosogatni , takarítani sem....

Sokszor ájuldozom főzés közben is, igaz 40 fok van+ a gőz...néha úgy érzem, hogy ha nem mehetek be ledőlni kicsit, meghalok...

Nem tudom, ezt mennyire a terhességnek tudhatom be, vagy mennyire a 13 havi kimerültségnek vagy simán a melegnek..

A meleget eddig jól bírtam, tavaly is 40 fokban szültem, negyed ennyi bajom volt...


2009. júl. 23. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a meleg + a terhesség teszi. Én is így vagyok. 16 hetes vagyok és 2 éves a nagylányom. Nem tudom, hogy terveztétek e a második babát, de ha úgy érzed 13 éve kimerült vagy, akkor lehet korai volt még a kistesó. De mostmár késő... Mi pont így terveztük, hogy legyen egy kis pihi a két terhesség között. És a lányom sem olyan pici már, nem kell emelgetni, meg tudom kérni, hogy hozzon ide ezt-azt, stb.

Tegnap nekem is le kellett ülni főzés közben, mert megszédültem. A lányom meg is ijedt, mondta, hogy : "Anya, nem tudsz főzni?" Féltette a pocakját.

2009. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 11 hetes, elég rosszul szoktam lenni, épp mondtam is a páromnak, hogy egy pici gyerek mellett nem is tudom mások hogy tudják megoldani.
2009. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!