Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozik a has alakja ha...

Megváltozik a has alakja ha befordul a baba?

Figyelt kérdés

Még nem fordult be azt mondták két hete,de nagyon kéne már lassan és szeretném tudni észre veszem e?Sokan írták,hogy van aki érzi mert fáj de van aki észre sem veszi?ki lehet tapintani óvatosan,hogy mikor milye van itt vagy ott?

Betöltött 30hetes vagyok..


2008. máj. 10. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én 38 hetes vagyok,kedden már beindultak a fájások,de valami miatt abbahagyta,és azóta is vígan lubickol bent a baba(világ életében nagyon aktív volt).A hasam ugyan szépen leszállt,de babának nincs beillesztve állandóan a buksija.Tehát fejjel lefelé fekszik,de van amikor az oldalára fordul(legalábbis olyan alak nincs a hátán,amit ilyenkor a hasam felvesz:)),van amikor meg fogja és beilleszti szépen a buksiját.A doki nem akarta elhinni,hogy ez így van,de ha egyszer mikor bent van a feje és én leülök,akkor olyan érzés mintha ráülnék a fejére,és nyomja a szemérem csontom...azt hiszem én sem örülnék neki.


Tehát hogy lásd,még rengeteg időtök van mindenféle befordulásra.

Nyugodtan ki lehet tapintani.A doki ne tudd meg a múltkor hogy megdögönyözte a pocim.Nom meg amikor NSTn fel kellett rázni pénteken.Az aszisztens néni megfogta a megrázta majd kicsit alányúlt és megemelgette...persze erre vad rugdosásba kezdett.(Ez csak így leírva hangzik szörnyed,de egyáltalán nem az.)Meg amikor a sarkacskáját szokta kinyomni,akkor néha elkapom,és nem engedem,hogy visszahúzza...no azért is néhány vad rúgás a jutalmam.

2008. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!