Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy "keményedi...

Mit jelent az, hogy "keményedik a has"? hogyan lehet észrevenni? milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
25 hetes vagyok. ha lenne nekem, észrevenném?
2008. máj. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos eszrevenned :)

Az erzes feszito, szorito, mitha satuba kerulnek a pocak, es mikor odanyulsz, erzed is, h kemeny, mint a beton!

2008. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mindenki azt mondta hogy érezném, de én mégse úgy érzem mint ahogy leíyrták. Aztán csak mostanában pl. ha lehajolok vagy sokat mozgok akkor egyszercsak azt érzem hogy kemény.. jó mi? ezt most jól megmagyaráztam. Szóval valóban egy picit talán feszül... vagy nem tom mi alapján veszem észre, mert nekem nem kellemetlen, csak odanyúlok valahogy és olyan mint a beton.

34 hetes vagyok, de még most sem biztos hogy mindig jókor érzem.. mert alig tudom megkülönböztetni attól, hogy mikor csinálja a babó.. tehát mikor teszi magát keresztbe.

Biztos észre veszed. Nah jó légy!

2008. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keményedés=méhösszehúzódás. Nekem fájdalom nélkül jöttek mindig,csak olyankor érdekesen megyek.Ha megfogod a hasad,érzed hogy kőkemény és megváltozik a formája.Kisseb lesz és kerekebb.
2008. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!