Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet biciklizni egy...

Meddig lehet biciklizni egy kismamának? Hány hetes korig?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok és annyira szeretnék egy kicsit biciklizni, csak nem tudom merjek e. A védőnő azt mondta sokat pihenjek, mert a 32-36ik hét az a veszélyes zóna, és addig nem kellene megszülni. esetleg 36ik héttől lehet biciklizni még? Vagy felejtsem el?
2008. máj. 10. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szobabicikliről nem tudok véleményt mondani, te érzed. De ha rendesről van szó, tutira nem tenném. Ha elesel, megütöd a hasad, benne a baba...... Jobb nem is belegondolni.
2008. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia,a szobabicikli szoba jöhet a rendes az nem ,mert el is folyhat a magzatviz a rázkosástol,vagy pl:egy gödörbe belemész. 37 hetes kismama.
2008. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm ápolónő, és huszonvalahány hetes terhes, és még biciklivel járt dolgozni, amíg meg nem látta egy orvos kollégája, és azt mondta neki, hogy kivágja alóla, ha még egyszer fel mer ülni...Miért olyan nehéz pár hétre elfelejteni, és miért kell veszélyeztetni a saját és a baba biztonságát? Ennyi hetesen már az egyensúlyérzék sem a régi...
2008. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy lehet buta kérdés volt, de megmondom miért nem tudom kiverni a biciklit a fejemből: gyönyörű az idő, az elejétől veszélyeztetett vagyok, de a 11 ik héttől semmi gond nincs. Pihennem azt kell, és agyon vagyok kímélve. Nem gondtam hogy a bicikli árthat, mivel engem spec nem terhel meg. Alig tudok itthon mit kezdeni magammal, mert semmit se csinálhatok. Mit csináljak, mosogassak reggeltől estig? Sétálni alig merek, meg nincs is hova menni, állandóan, ha meg menni akarok valahova mindig álljak ki a kocsival. azt sem szabadna elvileg, nem? De mit tegyek? ha menni akarok valahova? Nincs tömegközlekedés egy kisvárosban.... :((

De tudom csak jót akartál utolsó válaszoló, csak.. ennyi... De a buckákkal igazatok volt, erre nem gondoltam, nos ezért jó itt megkérdezni. Mert sokszor alapvető dolgokat felejtünk ki a számításból.

2008. máj. 10. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetes terhes vagy és a mai napon bicikliztem, nagyon jól esett.Tudom ajánlani, úgyis érezni fogod, hogy mennyit bírsz.
2008. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!