Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnőm mondta, hogy 16....

A védőnőm mondta, hogy 16. hét körül el kell mennem belgyógyászati vizsgálatra. Ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
2007. aug. 24. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

A 16. héten AFP vizsgálat van és meg HbsAg, pontosan nem tudom mik ezek, mert még csak a 10 héten vagyok, de úgy tudom ezeket a nőgyógyász csinálja.

Nem tudok róla, hogy belgyógyászatra kellene menni bár mikor is a terhesség alatt, ha amúgy nincsenek belgyógyászati problémáid.

De ha kell menni, akkor úgyis kapsz beutalót.

2007. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem kellet még soha belgyógyászhoz mennem eggyik terhességemmel sem,persze nem tudom hogy nálatok a családban nincs e valami belgy. probl. amiért a védönö oda küldene.16hetesen két vérvételt csinálnak az (AFP)a Down kór szüréséhez kell majd,a másik vérv. a hepatitist szüri,de azt már lehet hogy megcsinálják hamarabb is.
2007. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem nőgyógyászt mondott?

Vagy laborvizsgálatot?

2007. aug. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A belgyógyászati vizsgálathoz a házi orvosodhoz kell elmenned aki meghallgatja a szívedet,a torkodat megnézi,vérnyomásodat megméri.Nekem is hozzá kellett elmennem onnan tudom én is!
2007. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 29.héten kellett menni.EKG,és vérnyomásmérés volt. semmi komoly.a háziorvosom csinálta,mert ő éppen belgyógyász.
2008. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!