Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miota kisbabat varok eszrevett...

Miota kisbabat varok eszrevettem, h egyre tobb szemolcs jon ki rajtam. A terhesseg miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. máj. 9. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is, leginkább a nyakamon, melleimen és körülötte ill. a hasamon. Nagyon sok, a legtöbb apró, viszont a melleim alatt nagyobbak vannak.

Csak gyanítom én is, hogy a terhességgel van összefüggésben.

Kétségbve vagyok esve, és csak reménykedem, hogy elmúlik.

2008. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem a terhességtől van,mert nekem is mióta terhes vagyok tele van a testem mindenféle foltokkal.Már én voltam bőrorvosnál is mert a nyakamon is jöttek,az volt a bőrorvos válasza ha megszülök akkor ezek is eltünnek.És visszagondoltam hogy igaza van,mert az első babánál is voltak ilyen sötét foltok,szülés után pár héttel el is tüntek.Boldog babavárást!!!üdv 35 hetes kismama.
2008. máj. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok.

Csak most jutott eszembe (hogy írta a 2. válaszoló), hogy én is foltos lettem, az arcomat elkerülték a szemölcsök viszont a barna foltok nem:(

Az első terhességemmel nem volt ilyen, először azt hittem szeplős vagyok-de egyre nagyobb teret hódított az arcomon, így rájöttem ez nem az.

2008. máj. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon koszonom a valaszokat,akkor kicsit megnyugodtam,h ez a terhesseg miatt lehet,mert elotte nem volt max 1-2 db,de most szinte hetente veszek eszre ujabbakat.

Boldog babavarast kivanok nektek

2008. máj. 9. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem icipici anyajegyek jönnek ki mindenhol, főleg a hónaljamban, és nyakamon. A bőrgyógyász rokon azt mondta, teljesen normális, független a terhességtől, nem fog elmúlni, de ha zavar, le lehet vetetni.

Más a barna folt, azt minden irodalom írja is, hogy foltok jelentkeznek a terhesség alatt, és el is mulnak utána majd.

A szemölcs megint más, arról nem tudok nyilatkozni, nekem sosem volt...

2008. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is tele voltam apró kis szemölcsökkel, de a szülés után észrevétlenül elmúlt. :)
2008. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
terhesség alatt az immunrendszer gyengül és amiatt lehett..nekem is kijött..de eddig kordába maradt..pár szem van rajtam...
2008. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én a 36.hétben vagyok velem is ez történt fokozatosan jöttek ki rajtam a kisebb futószemölcsök a mellemen a karomon, nyakamon és az arcomon (szerencsére aprók). Mégkérdeztem a bőrgyógyászt nem szabad semmivel sem hozzányúlni ecsetelni sem. Ez a terhesség velejárója az ösztrogén termélés okozza ha szerencsénk van megszünik ha megszületik a Babánk.

Jó egészséget Mindenkinek!!

2008. máj. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom mindenkinek a valaszat,akkor remelhetoleg a szules utan szepen lassan elmulnak majd.
2008. máj. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!