Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karos lehet a babamnak ha...

Karos lehet a babamnak ha mindig a olembe teszem a laptopot es ugy netezem?

Figyelt kérdés
Nagyon erdekelne mert szinte tobb oran keresztul a gep nagyon kozel van a hasamhoz!
2008. máj. 9. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ezt csináltam aztán leszoktam róla... nem is egészséges a tartásodnak, nameg a baba is "túlmelegszik" :)
2008. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

nekem a combomon van.szerintem nincs olyan közel a babához:S

2008. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam a kanapén törökülésben ülve, de én is gondoltam már rá, hogy nem túl egészséges.

de 36 hetesen egészségesen még egyben vagyunk:-)

2008. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rádiós (wifi) ?

Mert akkor azért pár méterre a babától kéne elkövetni.

Egyébként tényleg a túlmelegedésre, meg a helyes tartásra vigyázz. De ne rakd a babát a kifújt levegőbe se, mert az se egészséges (por).

2008. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn ezt az elözö választ nem igazán értem.

próbáld meg,hogy egy székre teszed,vagy aztalra.Én úgy használtam a miénket.A tartásodra ügyelj,hogy egyenesen legyen a hátad.

Szerintem szokjál arról le,hogy a hasadhoz tedd a laptpot.

2008. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a combomra szoktam rakin néha, és mindig elkezd rugdosni, de akkor nagyon, biztos érzi a laptop zúgását.
2008. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia,én is igy csináltam,aztán alá tettem egy jo vastag plédet.37 hetes kismama.
2008. máj. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!