Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól erősödik a magzat...

Mikortól erősödik a magzat mozgása?

Figyelt kérdés
23 hetes terhes vagyok. Azt olvasom mindenütt, hogy a baba mozgásának erősödnie és sűrűsödnie kellene mostanára. Az én babám azonban nem mozog többet. A héten napközben is éreztem többször a mozgását, de a korábbi hetekre jellemző esetenkénti esti "bulik" ( két-három naponta volt egy táncos est) most nincsenek. Mintha gyengébbeket rúgna... Van okom aggodalomra?
2008. máj. 9. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nincs miért aggodnod,ne izgulj.Az a lényeg,hogy érzed minden nap.Én most vagyok 26 hetes és csak 2-3 napja érzem,hogy erősebbeket rug és sűrűn.Még van idő és hely is.Türelem és boldog babavárást!:)
2008. máj. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Nalunk is ez a helyzet,de En erzem,h sokat mozog,de a parom eddig meg csak ket alkalommal,es abbol az egyik mar regebben volt.En is azt olvastam,es meseltek ismerosok,h ilyenkor nekik mar latszott is ahogy mozgott a pocakban,de nekem meg semmi.

Ne felj,bizti semmi baj nincsen,ameddig erzed,h mocorog minden rendben van,aztan majd jon a varva vart oriasi rugkapa,es akkor lehet,h mar unni is fogjuk.

Boldog babavarast kivanok

23 hetes kismama

2008. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a 21. héten tudtam megmutatni a férjemnek,hogy nézd ilyen,amikor rúg..igaz csak pici kopogtatásnak tűnt.De azok az igazi hashullámzós nagy hepajok a 26-27. héten értek utol,de akkor nagyon.Azóta már alig van helye...sőt,lassan szülni készülünk,és még mindig borzasztó sokat mocorog,tehát egy nagyon aktív babáról van szó.


38+4

2008. máj. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!