Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes terhes vagyok és a...

32 hetes terhes vagyok és a hüvelyem viszket és lehet hogy gombás?

Figyelt kérdés
bevan gyuladva a fülem és voltam orvosnál vele irtak ki 1000mg-os CURAM DUO gyogyszert.ennek a gyogyszernek a mellékhatása HÁNYÁS,HASMENÉS,HÜVELYVISZKETÉS ÉS GOMBA. 2 napig szedtem ezt a gyogyszert és azota vannak ezek a tüneteim. az orvosom majd csak jövöhét kedden tud megnézni. van valami szer amitöl helyre jönnék ?
2008. máj. 9. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!nekem valami candibene-t írt fel ez egy hüvelytabi,mondván van egy kicsi folyásom ami sztem nem volt mérvadó,6tabit kéne elhasználnom,de csak 4et tettem fel..és nem is fogok többet.eddig semmi bajom nem volt,ma meg viszkettem mint az állat,meg mikor felraktam kicsit csípett is.én nem hívogatom a dokit emiatt,mert így is két hétre hívott vissza és nekem nincs ilyen gyakran pénzem fizetni őt.sztem semmi bajom nem lesz,visszaáll majd a régibe-ha nem tettem túl nagy kárt így is a nyxálkahártyámban.Amiket ráírnak azt muszáj és ezt azért írják rá,mert ezek jelentkezhetnek,de nagyon ritka ,hogy mindegyik jelentkezik.Ha komolyabbnak érzed a problémát mindenképp értesítsd a dokidat,mert ez nagyon nem jó.A füledre próbáltad már a meleg sós borogatást?30hetes kismama
2008. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia! kösz hogy válaszoltál,a meleg so nem volt rá jo mert attol mégjobban megfájdult a fülem. aztmonta a fül doki hogy egy kicsit javult a fülem de szerintem nem ugy hogy nem is tudom mi lessz ha ujra fájni fog
2008. máj. 9. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti benyaltál egy kis gombát. A dokid gondolom nem a nőgyógyászod volt, de így is látnia kellett, hogy várandós vagy, és bizonyára mondtad is. Én most vagyok 17 hetes, nálam talált a dokim egy kis bacit, én is antibiotikumot kaptam rá, de mellé egyből felírta a canesten hüvelytablettát, mert ugyan gombás fertőzésem nem volt, de az antibiotikum nem válogat és kiírtja a normál hüvelyflórát is, ami megvéd a fertőzésektől. Nem kell sok a gombának, első nap után is annyira legyengül a bacikészleted, hogy szabad jelzést ad az egyebeknek. Ezért kell párhuzamosan csinálni a kúrát. De annyira ne aggódj, szépen ki lehet írtani, és a babának nem lesz ettől a pár naptól semmi baja, és persze én csak feltételezem, hogy benyaltad.
2008. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!