Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányinger ellen nektek mi...

Hányinger ellen nektek mi használt?

Figyelt kérdés
Első trimeszterben vagyok, és egyre elviselhetetlenebb hányingerrel küszködöm. Ma reggel alig tudtam felkelni, annyira szédültem, levert a víz, és irtóra szenvedek a hányingertől. (hányni még nem hánytam) Első terhességemnél ilyen nem volt. Csak feküdnék, de a 3 éves kislányom mellett ezt nem igazán tudom megtenni. Orvoshoz csak csütörtökön tudok menni, de addig is jó lenne valami segítség. Köszönöm!
2012. aug. 12. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy lepontoznak, de nekem semmi más nem használt, csak egy pohár jó hideg kóla, és hozzá egy kis csomag ropi, mikor megettem a hányinger sehol sem volt :) Jó babavárást! :)
2012. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kortyolgass hideg vizet,de mindig csak egy-egy pici kortyot!mentolos rágó!pár szem keksz!ne edd magad tele,de mindig legyen valami kevés a pociban,pl keksz!extra dózisú b6 vitamin,most láttam terhesgondozáson kiplakátolva valami új bogyót,amit kifejezetten terhesek is szedhetnek!
2012. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felpontoztalak! :) Köszi a választ. A lányomnak már (orvos javaslatára) adtam kólát mikor nagyon hányt, és neki valóban használt is. Én a benne lévő koffein miatt nem merném most inni. Alapból picit magas a vérnyomásom, első terhességemnél durván magas volt, és a végén toxémiás is lettem. :(
2012. aug. 12. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont akkor ne igyál tényleg, én hozzá voltam szokva a terhességem előtte is ittam, heti 2-3 litert biztosan, így néha az az egy pohár nem vitte fel a vérnyomásom, próbálj meg gyógyszertárban venni valami hányinger csillapítót, van egy papírom amin vény nélkül kapható gyógyszerek vannak, amik kifejezetten kismamáknak találtak ki, megnézzem neked hogy mi van hányinger hányásra? 1-es voltam :)
2012. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
próbálj eszegetni valamit keksz, cukorka ami elveszi a hányingeredet
2012. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!nem tudom miért pontoztatok le?!talán nem a kérdésre válaszoltam???
2012. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
magne b6
2012. aug. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!