Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Égető érzés. Mit lehetne tenni?

Égető érzés. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

A 30.hét óta, a mellem alatt rettenetesen el volt zsibbadva kb.3 hétig, ráadásul viszketett is nagyon.Ez is elég kellemetlen volt, de betudtam annak, h a baba nyom valami idegszálat.

Már egy hete azonban a két mellem között a szegycsont alatt, a gyomorszáj környékén rettenetesen ég a BŐR. Nem belül fáj, hanem kívül, mint egy kiadós leégés, szinte hozzáérni sem lehet.Próbáltam először testápolóval, neogranormonnal, fenistillel, semmi nem használ, csak a hideg vizes borogtás átmenetileg.

Tud valaki jó tanáccsal szolgálni?Nagyon megköszönöm.


2008. máj. 9. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tényleg nyom valami idegszálat a baba,nekem is szokott olyan lenni,hogy ég-húzódik néha zsibbad a bőröm a mellem alatt,szerintem valami szervez nyom föl és az feszíti.De lehet a bőrünk tágul.Próbálj meg valami olajat kenni rá,és szezám olajat használok,nekem nagyon bejött ,de sztem az oliva olaj is jó rá-az kicsit hígabb.sokat fog segíteni sztem,de ha elviselhetetlen a panasz ,mindenképpen beszélj a dokiddal.Bio boltban tudsz ilyeneket venni ha gondolod.A pocidat is kenheted vele nyugodtan ,tele van vitaminnal .Én ezt használom és még nem repedtem meg.Remélem segítettem kicsit.30hetes kismama
2008. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!