Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sok a magzatvíz, az mire...

Ha sok a magzatvíz, az mire utalhat? Nagy baj lehet belőle? 19 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 8. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok nőnek sok a magzatvize, de ez még nem jelenti azt, hogy nagyon sok. A polyhydramnion (így hívják) a normális mennyiség 2x-se, az már utalhat betegségre, pl. magzati cukorbetegség stb. de ahhoz jóval többnek kell lennie, az pedig nem játék, szóltak volna. Inkább egy kicsivel több legyen viszont, azt mondják, mint kevesebb, az a rosszabb. Nyugi ninc semmi baj!

Boldog babavárást!

2008. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Írd be itt a keresőbe,egy csomó mindent ki fog adni,mert már korábban én is feltettem itt ezt a kérdést,és elég sok választ kaptam.Nekem az elején norm. volt a magzatvíz,a terhesség közepén több volt(ugy írták a papíromra:az átlagosnál valamivel több magzatvíz)most a vége felé viszont megint kp magzatvíz van.Nekem akkor a több magzatvíz 23hetesen a terhességi cukorbetegség eggyik jele volt.A doki még a terhelés előtt megmondta,hogy szerinte cukros leszek azért van több víz,és köv héten mentem a cukorterhelésre és igaza lett...De lehet az is hogy épp akkor pisilt a baba,amikor nézték,de lehet hogy semmi magyarázat nincs rá,csak több,de talán sosem derül ki miért(nekem a dokim mondta így:)A legtöbbször semmi gondra nem utal a több víz,de RITKA esetben súllyos probléma tünete is lehet(nekem ezt itt egy csaj írta)akinek súllyos rendellenességet jelzett a több víz.De ha neked uh-n mindent rendben találnak genetikailag a babával kapcs,akkor nincs okod aggodalomra...33hetes kismama
2008. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!