Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38hetes kismami vagyok. Miért...

38hetes kismami vagyok. Miért mozog ilyen keveset a kisbabánk?

Figyelt kérdés
Ma voltam NST-N és a doki azt mondta, hogy erőteljesebb mozgást várt a babámtól.Szinte alig mocorog, csak este, és akkor is inkább keményedéseim vannak, amikor úgy kinyomja magát.Ráadásul a hasam is nagyon fáj, és feküdni már sehogy sem jó, mind a két oldalamon feszítő érzést érzek...Nagyon aggódom, hogy miért nem mocorog annyit.Állítólag a babánk sem olyan nagy, hogy ne lenne helye odabent.Segítsetek kérlek!!!!!
2008. máj. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Most olvastam a Kismama vagy az Anyák lapja újságban, hogy ha kevesebbet mozog a baba, mint szokott, akkor az a szülés közeledtét jelzi.

Egyébként is vannak mocorgósabb és nyugisabb napjaik a babáknak, ezt már megfigyeltem magamon.

Csak nyugalom, semmi baj!

30 hetes kismama

2008. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Már nemsokára találkoztok! :-)

És lehet, hogy ő olyan kis lusti baba! ne aggodalmaskodj!

2008. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nst-n nekem sem mozgott rendesen és össze-vissza ráncigálta a hasamat a doki, hogy rugdosson. Otthon persze szét rúgta a hasam és én sem tudtam már aludni se ülve ,se feküdve és az oldalamat meg a bordámat szinte szét rugizta.Mondták, hogy kiírásra meg lesz, persze túl hordtam.Ne izgúlj nincs semmi baj a babónak, csak nagyon kevés a heky már odabent.Azt pedig mindig meglepetés, hogy mekkora a babó. Barátnőnek 3.5 kg saccolta a doki és 2,8 kg lett.Az enyémet pedig kicsire saccolta és 3,5 kg lett, pedig csak 150 cm- s vagyok és hatalmas hasam volt.Mára már 7 kg- s babóm van 4.5 hós.Kitartás.
2008. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!