Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nehezen viselitek?

Ti is nehezen viselitek?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok,és nagyon nehezen viselem a nagy pocakomat.120 cm körbe,hatalmas,nagy a bébi is,3 kg.Szinte csak feküdni birok,fenn lenni alig,pedig a 3 éves kislányom igényelné,hogy foglalkozzam vele.Nagyon feszül a hasam,nagyon mozog is,és alig bírom a súlyom.Nem bánnám,ha nemsokára lenne babó,mert nagyon nehéz.Vizes is vagyok.
2012. júl. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A vége az ilyen, még pár hét és túl leszel rajta. A nagylánynál nem ilyen volt neked?
2012. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,vele nem voltak ilyen tüneteim,nagyon fitt voltam.Nem voltam ennyire fáradt és semmilyen.
2012. júl. 28. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Hetek óta pár órát tudok csak aludni.

Nem vizesedek, de zsibbadnak a lábaim.

Sehogy sem jó, alig kapok levegőt, 120-as pulzusom van.

Nekem még két gyerkőcöm van itthon, egy 10 éves fiam (jó vele már annyi "gond" nincs, és egy éppen 3 éves lányom. Na hát Ő egy örökmozgó kislány.

Nagyon el vagyok keseredve, mert a végkimerültség határán állok. :(

34 hkm

2012. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bár én még csak 32 hetes vagyok és a pocak is "csak" 110 cm,de ugyanez a gondom. Félek,hogy mi lesz később. Arra nem lehet fogni,hogy azért,mert nem mozgok,mert igenis mindennap többször kell lépcsőznöm,van dolgom na.. De már sokszor a boltban is meg kell állnom,valamire rá kell támaszkodnom,mert úgy érzem összeesek a saját súlyom alatt. Húz a pocak,feszül,nagyon kellemetlen. Na meg amikor megfeszíti magát a bébi,az is tud fájni. Én próbálok sokat pihenni,Te is tedd ezt,a kislányoddal játszhatsz fekve is,3 éves kisgyerek már szépen el van,csak figyelni kell rá. Sajnos ez most ilyen,átérzem,nekem is van egy kisfiam. Hamarosan túl leszel rajta,addig meg kitartás!
2012. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most 35 hetes vagyok, és két hete szinte csak szenvedek. Sehogysem jó, se ülve, se állva, se fekve. Nehéz a hasam, fáj a lábam, idegesít, hogy nem tudok csinálni semmit. Erre ma gondoltam egyet, és elindultam a városba vásárolni, mert már az őrület határán vagyok két hete itthon, és lám semmi bajom. Jól esett csavarogni egy kicsit, pedig féltem, hogy nem fogom bírni (mert eddig a boltig sem tudtam elmenni), de tévedtem. Sokat sétáltam, nézelődtem, körbejártam a bababoltokat is. Nagyon jó volt, még a főzéshez is több kedvem lett mikor hazaértem.
2012. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!