Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is fáj/fájt vagy...

Nektek is fáj/fájt vagy nagyon kellemetlen volt kb ennyi idősen a baba rúgása, mozgása? 29hkm

Figyelt kérdés
Lehet azért mert vékony vagyok vagy nem tudom ,de sokszor úgy érzem mindjárt kijön a hasamon keresztül, a hasam is megfájdul egy idő után ,ma már a derekam is fájt. Napi 14-06 órát mocorog. Rosszabb lesz ez még?
2012. júl. 26. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,lesz még rosszabb is,nekem az utolsó napokban is a bordáimat szerette rugdosni!
2012. júl. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem okoz akkora fájdalmat.Nagyoon ritka ha fáj,de nekem már nem is rúg,hanem tolja magát kifelé,meg forog.A derekad a súlytól fáj,nem a rugásaitól valószínűleg.Nekem sokszor fel sem tűnik,hogy mozog a kicsi,mivel nem rúg csak huzza a részeit ide-oda. 30hkm
2012. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én volt, hogy már sírtam, mert annyira fájt. Meg kértem, hogy csak egy picit hagyja abba, de hiába, ő csak nyomta a sorozatokat. A 16. héttől kezdve csak bugizik odabent és, ahogy nőtt egyre rosszabb volt. És így szülés előtt is nagyon aktív, nem kímél. Úgyhogy bármennyire is csúnyán hangzik, de én már szeretnék megszabadulni ettől az érzéstől.

Kitartást neked!

Üdv: 40+4 hkm

2012. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babukám sem annyira rugdos,inkább csak forgolódik,de amikor néha mégis rúg egyet,az elég kellemetlen tud lenni. Egyszer már volt,hogy hangosan fel is jajdultam. Vagy a bordáimat rugdossa,vagy alul boxol bele valami idegbe. Sokszor annyira kifeszíti magát a bordáimhoz,hogy már nem tudok,hogy ülni,feküdni,hogy ne fájjon. Levegőt sem kapok :) De nem vészesen fáj,szóval nem visel meg,de gondolom lesz még rosszabb is :)

30hkm

2012. júl. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az előzővel így volt, iszonyat erő van a lábában, pedig kislány, most is nagyon aktív gyerek, kisizmos combokkal. Hatalmasakat rúgott, már az volt a kényszerképzetem, hogy belsővérzésem lesz, mert lerúgja a vesém, májam :) :O. Most a második sokkal nyugisabb baba,pedig fiú, de fele akkorát se rúg. Én olyankor simogattam, énekeltem neki, és figyelt rá, kicsit abbahagyta a rúgdosást, már igen kellemetlen volt. Kitartás.
2012. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem se csak rúg ,hanem mocorog,kinyomja magát egész nap hullámzik a hasam. És van hogy kifeszíti magát és két oldalt érzem egyszerre a fájdalmat. Látni lehet mikor írtam fel a kérdést, 4 óra után tudtam csak lefeküdni nem hagyta abba,ki is merültem. Nekem nincs olyan nagy hasam, ezért lehet,hogy kevesebb a hely neki? Volt ,hogy én is simiztem és jobb lett, de olvastam ,hogy azt nem lehet. Most akkor lehet vagy sem?
2012. júl. 26. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!