Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól érdemes 3, vagy 4D...

Mikortól érdemes 3, vagy 4D ultrahangra menni, ha meg szeretném tudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
20 hetes terhes vagyok és a doki (valószínűleg sietett...) azt mondta UH-n, hogy még korai ilyesmit nézni, ezért meg sem próbálta. Teljesen mindegy, hogy mi a babánk neme, de szeretném tudni, viszont azt sem akarom, hogy egy még "élvezhetetlen" 4D ultrahangért fizessünk egy csomót. Mikortól érdemes egyébként 4D-re menni, illetve egyáltalán mikortól lehet megmondani, hogy mi a baba neme?
2008. máj. 6. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

sima 2D-s ultrahangon a 19héten tudtuk meg hogy fiú lesz.azóta háromszór is megbizonyosodtunk róla.

szerintem is sietett a dokid:S

amúgy fontos hogy babó is akarja, hogy lássátok!

boldog babavárást

2008. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a 18 heti genetikai uh-on mondta a doki, hogy kislánynak nézi. Mi voltunk 27 hetesen 4D-n, de farral feküdt a kisdrága, úgyhogy 2 hét múlva próbálkoztunk újra és akkor elfordult annyira, hogy 100%-ra lehetett látni, hogy kislány. Szerintem ez is orvos függő. van aki nem szívesen nyilatkozik, de a 4D-én megmondják ha úgy fekszik. Egyébként a 25-32 hét között érdemes, mert akkor már van rajta zsírréteg és nem olyan kis csontos, később meg már nem fér bele egyben.

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

mi voltunk 19 hetesen, de pont nem úgy fordult, hogy láttuk volna a nemét. azóta sem mutatta magát.

25 hetes vagyok.

2008. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is a 18. heti genetikai uh-án (4D)mondták meg hogy punis.Jövőhéten megint megyünk remélem azóta nem változott:)

Üdv:23 hetes kismama

2008. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia nekem az első babámmal 12 hetesen voltunk először 4 d és már ott megmondták hogy kislány lesz azután még kétszer voltun 4 d és ugyan ugy azt mondták hogy lány lesz mint 12 hetesen ugyhogy az is lett a doki a korházba akihez jártam meg sem mondta csak annyit mondott nem mindegy az első gyereknél na erről ennyit ugyhogy elmentünk a 4d re most várjuk a második babánkat 21 hetes elmultam az utolsó uh sem mondta meg a doki a korházba hogy fiu vagy lány azt mondta nem látja ezzel az uh val persze mert nem is akarja mit számit az neki
2008. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Mi is 12 hetesen tudtuk meg, hogy kisfiú mert a nyaki redőn átkapcsolt a doki 4D-re.Azóta láttam a 19. hetin is 4D-n és ha nem akarsz felesleges köröket futni akkor várd ki a 28. hetet legalább mert ott már látszódni fog, hogy kire hasonlít a baba.Az előtt még vékony.Amúgy a 18. heti sima 2D-n is láthattuk a pici fütykösét, nekem is néha ilyen bunkó a dokim ki is vagyok tőle.

2008. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia!nekem a 2ds-nél már sejtődött,hogy fiu.A 18dik hetesen meg már biztosan látszott.Amúgy csak egy tanács,hogy ne dobjatok ki sok pénzt a 4ds-re kérdezz rá milyen felvételt csinálnak,mert nekünk nagy csalódás volt a 4ds.Mondjuk a mi dokink mindig csinál 2dset amit fel is vesz,de mnikor elmentünk a brendonba 4dsre azt hittük az egész 4ds ben fog látszódni,ezért babamozi.És nem így volt.végig 2ds volt csak néhány kockát emelt ki 4ds-be.Így 9000ftot fizettünk valójában azért amiért nem tettük volna meg.Jó van egy 4ds fotónk a kicsiről,de azért ennyi pénzért többet is adhatott volna.főleg úgy,hogy nem egy embertől hallottam,hogy az igazi 4ds végig 4dsben mutatja azt a 20percet amiért fizetsz,egyedül akkor váltanak 2ds-re át,mikor a szerveit nézik meg.erre nagyon kérdezz rá,de csak egy tanács,ha nem akarsz kidobni pénzt.30hetes kismama.Amúgy 28hét után érdemes,akkor már nem olyan kis vékonyka.A legideálisabb képeket azt mondják 28-30hét körül csinálják.Persze csak ha egyszer akartok menni.30hetes kismama
2008. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én babómról mezei UH-on mondták meg,hogy kisifú.:)

A 18. héten és azóta is.D

32 hetes kismami

2008. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen mondták először 4D uh-n, hogy kislány és azóta már többször is. 20 hetesen már igazán élvezhető lesz a látvány!
2008. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen voltam 4D-n, és megmondták, hogy fiú. Azóta már többszörösen beigazolódott, tényleg fiú. A 15 hetes felvételeken nagyon picike volt. A 26.hetet javasolták, így akkor voltam megint, és már gyönyörű volt!!!

Szerintem már érdemes elmenned!

2008. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!