Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Heti 2 x 1 dl vörösbor árt a...

Heti 2 x 1 dl vörösbor árt a babának?

Figyelt kérdés

Azt tanácsolták igyak nyugodtan a vérképzésben jót tesz. Semmi alkoholt nem iszom egyébként, és ez sem hiányozna csak ajánlották. Amúgy jóminőségű édes vörös bor.

21 hetes kismami


2008. máj. 6. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is ajánlották, vérszegénységre nagyon jó, de én nem merek inni a terhesség alatt. mégiscsak alkohol...
2008. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Tényleg jó hatással van a vérképzésre, de én várandósan nem iszom semmit. Ha nagyon rossz a helyzet, biztos van rá más mód is. Ezt az orvosod javasolta?

Üdv, 30 hetes kismami

2008. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem az orvosom, hanem egy ismerősöm ajánlotta, Ő is hasonló "cipőben jár"

amúgy szerintem nem kockáztatok amíg jók a leleteim addig nem iszom ilyen vérképzőt. Ha megszületik majd akkor az egészségére. :))

2008. máj. 6. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy feltétlenül inni kell, terrorból még akkor is, ha nem iszol, vagy nem kívánod. hanem ha például vendégségben megkínálnak, vagy koccintani szeretnél valami nagy eseményre, vagy a finom családi ebéd mellé meginnál egy pohár jó vöröset, vagy ha a nagy melegben a legvonzóbb gondolat számodra egy pohár jéghideg sör, egyhúzásra leküldve...szóval nem árt, alkalmanként megengedett. De nem terápiás céllal, mint a vitamin... :))
2008. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


én az orvosom tanácsára ittam esténként vörösbort, igaz, hogy csak 3-3 kortyot, mert 20. hetesen egy héten át minden éjjel begörcsölt a vesém. Bejött. Igaz, hogy csak addig ittam, amíg görcsölgetett a vesém.

2008. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól esik,akkor igyál.Ha nem viszed túlzásba,akkor semmi baja nem lesz a babának!
2008. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!