Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van, ha tömegközlekedési...

Mi van, ha tömegközlekedési eszközön jön rám a hányás? Veletek volt ilyen? Én tökre félek ettől.

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok kb, ma voltam vérvételen és reggel nagyon hányingerem volt, még nem hánytam ugyan 1x sem, de a kocsiban is azt hittem meghalok. Hazafelé meg busszal kellett jönnöm meg sokszor busszal járok reggel ide-oda. Mit csináljak,ha ott ér a hányás?Az olyan ciki:(


A másik, bocsi, csak nem akarok 1 órát várni az új kérdésig:): nem nagyon van étvágyam, kb csak gyümit ennék.Az baj?Muszáj ennem, hogy a babának legyen mindene vagy ha nem eszek, mert nem kívánom az nem baj?


2009. júl. 15. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Vigyél magaddal zacskót aztán abba...

Mindenkivel előfordulhat.

Gondolj bele, és ha valakinek hasmenése van azt már inkább nehezebb megoldani.

Nyugi!!

2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor a buszon hánysz. Ennyi. Nem ciki az. Ha kell akkor kell. Inkább az jöjjön ki mint a mentő nem? :D Engem is elkapott 1x a buszon a hányás, mondjuk nem voltam terhes csak épp akkor jött meg és nagyon görcsöltem, minden bajom volt, hányingerem lett ahogy felszálltam a nagy tömegbe. Biztos mindenki azt hitte, hogy terhes vagyok azért hányok, de nekem nem volt egyáltalán ciki, inkább örültem, hogy kijött, mert már minden bajom volt. Hát enni azt kell, de ha nem kívánod akkor ne egyél sokat, mert az sem jó. Ha mész vhova (főleg busszal) vigyél magaddal egy kis rágcsálni valót, pl. háztartási kekszet, az nagyon jó hányinger ellen. :)
2009. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Ezzel én is így voltam, egyetlen egy taktikám volt, mindig vittem magammal a zacskót. Ne hogy már te érezd magad terhesen kellemetlenül mert hányni kell. Ezzel nem kell foglalkozni, elő kell kapni a zacsit... ja és olyat ami nem átlátszó :)
2009. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi:) jó, zacskót viszek magammal mindenhova innentől kezdve:)

ezt az egyet nem bánnám, ha nem lenne.Megyek én vérvételre,sorbaállni, UH-ra minden nap 3x,ha kell, de hányni nagyon nagyon utálok:(

2009. júl. 15. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly 9 hetesen még a Balaton parton is hánytam egy zacsiba és utánna kidobtam a szemetesbe.utánna úgy megkönnyebültem,hogy csak na.Ha kell hát ne tartsd vissza az nagyon rossz érzés,utánna megkönnyebbülsz.
2009. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy én inkább "kihordom":) és szenvedek és megvárom, hogy elmúljon. nagyon nagyon nem szeretem, inkább visszatartom,ha tudom.
2009. júl. 15. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok hányni és az a fajta vagyok, aki visszatartja. De hidd el, hogy utána tök jó lesz. Tudom, h furán hangzik, de nekem mindig így volt (mióta pocis vagyok) Volt h mentünk moziba és előtte rámjött, kiadtam... aztán a férjem kérdezte h most akkor mi van, lefújjuk? mondtam, h dehogy, tök jól vagyok, még jól is esett.... Szóval ne tartsd vissza, bárhol vagy, hidd el, h utána csak jobb lesz.

32 h km

2009. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne izgulj ez van a legtöbb esetben kb a 12. hét körül elmúlik. Zacsi a tatyóba ja és ha szereted a teát a jó hideg mentatea csodákra képes valamint egy homeopátiás készitmény is bevállt a neve cocculine azt hiszem így írják. Én távolsági busszal jártam már akkor mikor a fiamat vártam és hamar jóban lettem a sofőrökkel és bizony előfordult nemegyszer hogy az erdő közepén kellett megállnia egyik másiknak. Ráadául nekem nem múlt el én végigvittem . Az pedig ,hogy nincs étvágyad nem feltétlenűl probléma a babó úgyis elveszi ami neki kell ha pedig gyümit kivánsz egyél azt ha jó kis cupákos falatokat akkor se tartsd vissza magad. Nelli
2009. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 _zozo2_ válasza:

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de amikor egyszer rámjött akkor inkább leszáltam.

Gondoljunk az elöttünk ülőre, és főleg a takarítókra!

Amúgy egy zacsi mindíg jól jön ha valaki terhes.(vagy kettő)

2013. okt. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!