Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután és ma reggel...

Tegnap délután és ma reggel is menses szerűen görcsölt a hasam kb 10-15 percig. A derekem pedig este majd leszakadt. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Jővő héten megyek dokihoz. 34 hetes kismama
2008. máj. 6. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is szokott olyan menszesz szerűen fájni a hasam. nem görcsöl, de kellemetlen nagyon. Nekem is fáj 2-3 napja nagyon a hátam közepe ha sokat ülök.

Én ha pihenek ez elmúlik. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a menstruációshoz hasonló fájdalom természetes, mert nyúlnak a méhet tartó szalagok és ettől húzódik. a görcsölés nem annyira jó, de ha nem vérzel akkor szerintem nincs nagy baj. De ha továbbra is így lesz, szerinte,m menj be az ügyeletre. inkább lássanak, mint baj legyen, nem?

Minden jót. 36 hetes kismama

2008. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, jóslófájás...

nekem is 32 hét körül kezdődött:-)

Pihenj sokat, feküdj, lassan sétállj ha menned kell és vigyázz magadra.

Még bírj ki pár hetet.-)

35 hetes kismama

2008. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Még szeretnék legalább 2 hetet kibírni.

A méhszájam zárt volt még a múlt héten.

2008. máj. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!