Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott orvosnak minden...

Fogadott orvosnak minden alkalommal "illik" pénzt adni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Relatív mi a fogadott?Én úgy gondolom, hogy ugyebár a magánrendelésél szinte ki se enged az asszisztens, hogyha nem fizetsz.Viszont én is kórházba járok dokihoz, nem pedig a borsos magánrendelésére és minden alkalommal vagy 5000 ft-ot kap vagy még az elején uniqumot vittem.
2008. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én is a kórházba járok hozzá, és pont ennyit gondoltam.
2008. máj. 6. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:

hát ha magán rendelésre jársz,akkor ott meg van a tarifa.Ha az sztk-ba,ott vagy adsz vagy nem!!ha pedig állandó orvosod van,annak szoktak adni minden alkalommal.

Szerencsére itt "nálunk"N.o.-ban nem adnak az orvosnak.Mikor megkérdeztem a többi kismamát,rendesen lehurrogtak,hogy mit gondolok???A dokinak pénzt adni??

2008. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a kórházba jártam a dokihoz, nem a magánrendelésére. Ha csak a leleteket beszéltük meg (és nem vizsgált) akkor 3ezret adtam, ha vizsgált is, akkor 5ezret.
2008. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

magánrendelésen és fizetek a dokinak minden alkalommal 9.000 ft.-ot. A kórházban nem tudom fizetnek-e, de azt mondják, hogy ha ad valaki pénzt, a bánásmód is másabb.

Na de ha már valaki a kórházban is ad 4000-5000 ft.-ot, akkor mindegy ha magánrendelőbe jár, nem? sokan azt írják, hogy ott is ennyi a tarifa.

Ja és ha már egyszer adtál a kórházban a dokinak, akkor mindig adni "kell". De mi lesz ha egyszer nem az a doki lesz bent és fog vizsgálni? másnak is adni kell?

minden jót! 36 hetes kismama

2008. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell minden alkalommal pénzt adni az SZTK-s orvosnak.Még a szülésért is fizetni fogsz!Szerintem fontosabb vizsgálatnál adjál 5000 Ft-t,a többinél pedig köszönd meg szépen!
2008. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én járok az orvosomhoz havonta egy magánrendelésre, 7000, plusz havonta egyszer a kórházba is behívat uh-ra, ott nem szoktam már pénzt adni. Szerintem elég ha így kap a magánrendelésén.

2008. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én magánrendelésre járok hozzá.Mióta megállapította a terhességet csak 2-szer voltam,pedig mindig rákérdezek mikor menjek.Mindig azt mondja,hogy nem kell túlzásba vinni.Most 33 hetes vagyok,jövő héten megyek 3.-szor.Ott 5.000 Ft-ot kér,akkor is ha pluszba csinál UH-ot.Ha a kórházba hív be,akkor nem szoktam adni neki.Ott már többször találkoztunk.Plusz kéthetente látoma tanácsadáson.Nem vizsgál,csak érdeklődik a hogylétünk iránt.Ott sem szoktam adni.Volt,hogy külön behívott 3D-re a kórházba délután,rendelésen kívül.Kérdeztem mivel tartozom,de azt mondta ne butáskodjak,semmivel.Szóval Ő nem egy pénzéhes,de nagyon normális.Ezt is tisztelem benne.A szülésért még nem tudom mennyit kér,de azt tuti megérdemli majd.Szóval szerintem csak a magánrendelésen kell fizetni nekik!A többit tedd félre a szülésre szerintem.
2008. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!