Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi rosszulétre hánying...

Terhességi rosszulétre hányingere . Valami jó praktikát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ami nekem segített: 1-2 korty kóla avgy gyömbér/ citromos, jeges víz/pár szem teljeskiörlésű keksz. Akkor is erőltettem, ha rá sem bírtam nézni, tényleg jobb lett utána.

Remélem hamar túl leszel ezen az időszakon, kitartás! :)

üdv, 39+4 hkm

2012. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt javasolta,hogy reggel mikor felkelek igyak meg 1 pohár hideg tejet vagy kakaót,segített.És ha még nap közben is hányingerem van többször igyak 2-3 korty hideg ásványvizet.:)

Remélem neked is segít.

24hkm

2012. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is gyömbért ittam és homeós bogyót szopogattam. Nem jut eszembe a neve, patikában vettem, utazási betegségre való, majd kérdezd meg esetleg valahol.
2012. júl. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.most még segit kicsit cola.halotam a dedalonról?azt lehet?
2012. júl. 20. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták csak akkor vehetek be ha kórosan hányok,mármint ha semmi nem marad meg bennem..:S
2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első babámmal az 5. héttől a 20. hétig MINDENT kihánytam, már infúziót adtak, mert kiszáradtam. Most megint babát várok, 6 hetes vagyok, éppen még nem hánytam, de egész nap rosszul vagyok, a gyomrom mint ha ki akarna szakadni, hányingerem is van. Nekem a hideg tej segített ma, meg homeopátiás bogyókat szopogatok. Nap végére teljesen jól érzem magam, de a reggelek...alig várom hogy elmúljon.
2012. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cocculine a homeós neve!! megnéztem neked
2012. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!