Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá valami mód, hogy...

Van rá valami mód, hogy mozgásra bírjam a babámat? Ma csak reggel meg délután mocorgott és én eléggé izgulós vagyok. Duci is vagyok eléggé lehet, hogy csak nem érzem? 23hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21 hetes vagyok, és nekem is kg 2 napja alig mozgolódik, pedig előtte állandóan, még ha nem is erősen, de mozgott. Most én is izgulok kicsit, de bízom benne, hogy csak lusta napjai vannak.

Hátha a tied is lustálkodik:)

2008. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csajok!

Nem kell aggódni,lehet,hogy front van.

Fog még annyit mocorogoni és úgy a babótok,hogy leborultok az ágyról.

Boldog babavárást!

32 hetes kismami

2008. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már mocoroghatna ugy bírom a fájdalmat csak azt nem,hogy állandóan izgulnom kell miatta :D remélem nincs semmi gond :( remélem csak front van tényleg
2008. máj. 5. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak: köszi, tényleg erre nem is gondoltam, pedig való igaz, hogy hol zuhog az eső, hol süt a nap.....csak olyan furcsa volt, hogy a sok mozgi után csendesebb időszak következett.

Első válaszoló

2008. máj. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia ne aggódj!!!Én is kissé duci vagyok,és aggódó is,pont így voltam ezekben a hetekben.Nekem volt úgy is hogy közel 1 hétig semmit nem élreztem,közben minden rendben volt.A 27 héttől kezdve mindig érzem,egész nap megállás nékül.Majd bepótolja a babucid később.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm ugy megtudtok nyugtatni mert hát a tapasztalat az fontos a férjem hiába mondja,hogy minden oké az nem igazán nyugtat meg :)
2008. máj. 5. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nyugi.Majd mozog még eleget,még a bordádat is lerúgja a helyéről.Különben meg lehet hogy nyugodt baba, és szeret hosszan aludni.Én ennek csak örülnék a helyedben.A lányom épp ilyen volt, és mikor megszületett csak evett meg aludt.Rengeteget.Szinte sosem sírt, és sokáig azt hittem hogy néma, mert nem sírt ,pedig csak lusta volt.Most 2 éves és épp ilyen álomszuszék, van hogy de.11 kor már úgykell az ágyból kihúzni.
2008. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy minden oké! Ilyenkor még gyenguszka, kicsike, nem mindig érzed, még ha mocorog is!!

FEküdj hanyatt, simogasd és beszélgess vele, nekem akkor meg szokta mutatni magát. Néha én is rágondolok, hogy te jó ég , mikor mozdult meg utoljára, de akkor megsimizem, megkérem legalább egyet rúgjon, és mindig rug:-) Édes:-)

De ne félj, ilyenkor még nem érzed mindig, a front miatt is nyugodtabbak a babák általában!

De a védőnő tud szivhangot hallgatni, ha megnyugtat, keresd fel:-)

2008. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van egy sztetoszkópom :) a férjemnek napi 3x kell hallgatóznia :D szerdán megyek dokihoz remélem ő is azt mondja minden rendben van
2008. máj. 6. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!