Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy van a tp kifizetéssel?

Ki hogy van a tp kifizetéssel?

Figyelt kérdés

Márciusban már voltam pár napot táppénzen, akkor megvárta a 30 napot az oep az utalással. Most július 1. óta vagyok ismét tp-n szerintetek megint ilyen sokat kell várni az utalásra, vagy már gördülékenyebben megy a dolog?

(Már leadtam "5 napi" papírt, és most hétvége fele jön egy két hetes időszakra vonatkozó.)KIVÁNCSIAN VÁROM.


2009. júl. 14. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én április óta vagyok táppénzen.Eddig kaptam 25.000 Ft-ot előlegként, meg egy levelet, hogy igazoljam, hogy biztosított voltam egy adott időszakban.Visszaküldtem az igazolással, aztóta megint semmi.Ennek is több, mint egy hónapja.Mostmár eléggé fel vagyok háborodva.
2009. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én január óta. Nekem össze vissza utalnak.Egyik hónapba küldenek egyszer 33.125,- és 49.000,- ezt igy eszerre.Ma meg 33.125,-.Amit már lenyult a bank!
2009. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
És talán a bank a hibás azért, hogy neked hiteled van???
2009. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a cégem az kifizetőhely,szóval akkor kapom meg a táppénzt mikor a fizetést is utalják,álltalában 8.án megkapom minden hónapban.
2009. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.nekem mikor 3 éve trombózisom volt,akkor még másik cégnél voltam,és az nem volt kifizetőhely,szóval én 2 hetente leadtam a papírokat,de a cégen belűl a könyvelők,tojtak rá,így gyüjtögettek mindig valamennyit majd leadták,Szóval okt 30.án műtöttek és decemberbe kaptam meg az első havit,szóval ha normálisan leadja a cég,akkor is kb.30 nap az átfutás sajna.
2009. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már bocs ,de anyuci és apuci(amim nincs) nem rakta a fenekem alá a lakást.
2009. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mondok jobbat! Május 7. óta vagyok táppénzen, és még egy forintot se kaptam. Mondjuk szerintem a főnököm nem küldi időben, mert egy sz@rházi, és ezért nem kaptam.

Dolgoztam még május elején 3 napot, utána mentem tpre, de azt se volt hajlandó kifizetni, a telefont meg nem képes felvenni.

2009. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem a hitel a kérdés és nem hogy ki mit kapott hanem a TP.Ha rendesen elintézi a munkáltató a paírokat és nem hiányzik semmi akkor 3 hónapon belül utalnak.Persze fizetésfüggő az összeg,én meg vagyok elégedve vele,nekem is kellet rohangálnom.
2009. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én ápr. 2. óta vagyok TPn, még csak a főnökömet érintő 3 hetet utalták át, de a múlt héten- júli elején-(!!!)küldte be a többi TPs papíromat az OEPnak. Én ezért nem kaptam még egy forintot sem, még az ügyintéző is kiakadt, hogy mit gondolnak, addig miből élünk meg? Sajnos tudom, hogy kiszúrásból tette ezt a főnököm, már a terhességem sem tetszett neki, mire kibökte egy beszélgetéskor, hogy már több mint 1 éve próbálkoznak ők is....köszi mondom, már értem. De a lényeg, hogy 30 napon belül visszamenőleg utalnak-ezt az ügyintéző mondta /a főnöknek amúgy 3 napon belül be kellene küldenie a TPs papírokat. tehát váruk....
2009. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én Április elejétől vagyok táppénzen és még 1 forintot sem kaptam!A papírjaim rendben be lettek küldve...
2009. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!