Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nehéz menetes wc-s után a...

Ma nehéz menetes wc-s után a fenekem olyan mintha kifordult volna és holyagos lenne, ez az aranyér?

Figyelt kérdés
Alig tudok menni,ülni meg egyáltalán nem is. Bekentem aranyér kenöccsel,de ilyen holyag szerü izének kell rajta lenni,ha kijön az aranyér?36 hetes vagyok
2008. máj. 5. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt már aranyerem igaz nem most a terhesség alatt, de olyasmi tünetekkel amit leírtál. Kentem én is folyamatosan de szerencsére vérzés nem volt, fájni sem fájt így dokit sem kellett igénybe vennem.

De terhesség alatt azért jobban aggódik az ember ezért ha nem javulna szerintem mutasd meg a dokidnak, főleg ha ülni sem bírsz. Egyél minnél lazább kajákat nekem ez vált be.

21 hetes kismama

2008. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,én az első babánál kaptam aranyeret szintén a wc-és közben.Az olyan hogy a végbélnél ilyen nyulvány bőr szerű jön ki kb 1-2cm de valakinek nagyobb.Hát ha olyanod van akkor sajnos aranyér.Nekem a kenölcs nem csinált semmit vele.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár éve nagyon erölködtem a nagyvécézés során és nekem is kifordult, ez este volt, másnapra visszahúzódott. Szerintem sokat segített az is, hogy próbáltam tornáztatni, behúzni, elengedni, ettől visszahúzódott. Ne aggódj, szerintem holnapra visszamegy, de ne erölködj ennyire legközelebb!
2008. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem már kétszer volt baba alatt.Az a nagy és fájós fajta,amitől ülni is alig tudsz.Bő két centisek voltak,és még mindig kint vannak,de legalább nem fájnak.

Amíg nem kezdett el vérezni,addig Hemoriddal kenegettem.A benne lévő mentol iszonyú jó a fájdalmak ellen.Aztán mikor elkezdett vérezni,akkor jött a körömvirág,ami nyugtatja.Állítólag orbáncfű olaj is jó ellene.Meg ami nagyon jó volt az a kamillás ülőfürdő.(Mellesleg a hajammal is csodát művelt,és ellazított,és jót tett a fájó derekamnak.Egy kád meleg víz,bele egy lábos leszürt kamilla tea,majd fél órás-órás pocskolás.)

Amúgy én a kijövés előtti napon már éreztem,hogy ki fog jönni.Kellemetlen volt.

2008. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hólyag nem illik a képbe, szerintem szólj orvosnak róla, minden más stimmel az aranyérre! Kamilla, bepanten krém és ne ülj sokat most!

Jobbulást!

2008. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2008. máj. 5. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is aranyér, de ne aggódj. Nekem magától visszahúzódott, igaz én kentem Mashtu kenőccsel, ez kifejezetten erre való.Sajnos ez is a terhesség egyik gyakori kellemtelen velejárója, legtöbbször azonban a szülés után magától helyrejön.Addigis próbálj odafigyelmi arra, hogy ne legyen túl kemény a székleted, mert attól csak rosszabb lesz.Kellemes babvárást!
2008. máj. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!