Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kifogja mutatni az egy hetes...

Kifogja mutatni az egy hetes terhességet a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szerdán lesz egy hete hogy lefeküdtem a barátommal,Lehet hogy terhes vagyok.Ma kellett mennem a laborba vizelet vizsgálatra,és az eredmény csütörtökön lesz kész.Akkor már a papiron is rajta lesz hogy terhes vagyok? Vagy akkor még nem fog mutatni semmit?
2008. máj. 5. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A terhességet az uh. az 5. héttől mutatja ki.
2008. máj. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leghamarabb a vérvételből derülhet ki, hogy terhes vagy-e.
2008. máj. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első menzesz elmaradása után 5 hetes vagy, akkor már kimutatja.Egy hét után még uh-n semmit nem látsz.Ahogy előttem írták, max a vérvételből!!
2008. máj. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, nem biztos, hogy pozitív lesz, egy hetes terhességet még nem mutatnak ki a tesztek!!!Ha várod a babót, akkor meg úgyis jobb, ha minél pontosabb a dolog, ha nem várod, akkor meg ál negatív lehet!
2008. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha szerdán voltál együtt a barátoddal,akkor jevés az esély rá,hogy terhes vagy.Mivel ma kell megbetegedned még bízhatsz benne,hogy megjön,csak nem reggel.A peteérésed kb 2 hete volt,Ti meg 5 napja voltatok együtt.Persze attól még megtörténhetett,de nagyobb az esély rá,hogy csak a stressz miatt késik picit.Gondolom azóta ezen izgulsz.A vérvétel nem tudom mikor mutataja ki.A teszt az elmaradt mensi ztán már ki szokta mutatni,de az sem biztos.
2008. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. nem várt baba lenne. és a mensim márci 29től április 3.-áig tartott. nem tudom mikorra várható.
2008. máj. 5. 10:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Te nem tudod,hogy hány naposak a ciklusaid?Ideje lenne menstruációs naptárt vezetned!Már bocs!
2008. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
már bocs de ciklusaim nagyon változak. vezetek naptárt. van hogy 26napra jön meg,vagy 31,vagy 23. most akkor honnan tudjam most mikor fog megjönni???
2008. máj. 5. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Most nézem,én félreolvastam.Azt olvastam valahogy,hogy ma kellene megjönnie.Március 29 nem mostanában volt.Mivel május elsején voltatok együtt,addigra már valószínű meg kellett volna jönni.Lehet valami hormonális dolog van a háttérben.Így viszont nem lehet sejteni mikor van peteérésed.Lehet nincs is.Szerintem ne izgulj.Kivéve persze ha elötte is voltatok együtt.Azt viszont már kimutatja a teszt.
2008. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
előtte nem voltunk.csak akkor.
2008. máj. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!