Kékes kérdése:
Mikor múlik el a hányinger és egyéb kellemetlen tünetek, amelyek a terhességgel járnak? Tudom, hogy mindenkinél más, de azért jó lenne valami támpont! Most 10 hetes vagyok, és minden napom más. Mikor már azt hiszem jobb lesz, másnap csalódnom kell!
Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 14:07
1/9 anonim 



válasza:





dettö pedig még csak 7 hetes vagyok jo kérdés elsö trimszter ilyen sajnos
2/9 anonim 



válasza:





Nálam a 15.hétig tartott(hányás,szédülés,majdnem ájulás).Barátnőm a végig rosszul volt . :(
3/9 anonim 



válasza:





Nekem 8-10. hétig tartott,életem legszörnyűbb két hete volt.. Én a legrosszabbra is fel voltam készülve,de végül megúsztam,nem tartott tovább. Egyszer csak jobb lett,igaz utána még kellett idő a gyomromnak,hogy regenerálódjon. Viszont olyan is van,akinek sokkal tovább tart,akár 9 hónapig,ki tudja Nálad hogy lesz..
4/9 A kérdező kommentje:
Ó jaj, de azért köszönöm!
2012. júl. 13. 14:36
5/9 anonim 



válasza:





Nekem a 12. hétig volt elég rossz, később is előfordult, hogy hánytam, de ritkán, és nem émelyegtem egész nap. A barátnőm a 18. hétig hányt napi 3-4 alkalommal, aztán egyik napról a másikra elmúlt neki.
6/9 anonim 



válasza:





Mindenhol azt írják/hangoztatják hogy a 12. hét után elmúlik minden tünet. Jobb esetben. Nekem a 15. hétig volt hányingerem és a 22. hétig minden reggel hányással indítottam a napot.
Valóban egyénfüggő. De nekem a doki azt mondta hogy csak örüljek neki ha hányok, akkor erősen véd a placenta! :) És így legalább tudtam hogyha hányok, akkor minden rendben van.
Boldog Babavárást!
35 hkm
7/9 anonim 



válasza:





Soha,31.hét és még mindig van hányingerem.
8/9 anonim 



válasza:





Nekem 9-14.hétig tartott. Sosem hánytam, de rosszul voltam. Alig ettem valamit, fogytam 2 kilót.
Én is azt hittem, a 12.hétre elmúlik, nekem 14.re múlt el, azóta már csak a fáradság maradt meg. :)
Kitartást!
9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem a pozitívumokat kiszűrni belőlük! :) A heteket az utolsó havi első napjától számoltátok, vagy levontatok a peteérésre 2 hetet?
2012. júl. 14. 20:27
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!