Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok! Aug....

16 hetes terhes vagyok! Aug. Ba lejár a gyesem és elakarok menni Tp. Re. De ha netán elküld a főnök akkor milyen juttatást kapok? Semmit?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez? Már az elsőnél megmondta h nem vesz vissza.Még nem tduja h babát várok megint.Majd küldöm a Tp.papírt ha lejár a gyesem.De ha kirúg mi lesz velem?Kapok valami pénzt??
2012. júl. 13. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
gyed alatt irásba adod hogy terhes vagy(+orvosi igazolással is) és elmész táppénzre gyed lejárta után akkor védett vagy táppénz után tgyes gyed , gyes védett vagy ujra 3 éveig
2012. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elsö vagyok én is feltettem már ezt a kérdést


ez a válasz:


Kérdező, ha táppénzre akarsz menni, akkor előtte jelentsd be (legjobb írásban) a munkáltatódnak, hogy kisbabát vársz, és veszélyeztetett terhesség miatt keresőképtelen vagy a gyed lejárta után. Ha nem jelented be a terhességedet, akkor igen, kirúghat a táppénz alatt. Ha bejelented, akkor meg nem.


A táppénz szülésig jár, utána mehetsz tgyásra, majd újra gyedre.

Amikor a második megszületik, akkor az első után csak családi pótlékot kapsz majd.

2012. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a GYES jár le nem a Gyed. 3éves lesz aug.ba a lányom! De szóval akkor érdemes bejelenteni előre? Huu..
2012. júl. 13. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
igen irásba kell rögzitein +orvosi papírral és akkor úgy vélem védett vagy! ne csak szóba mond neki
2012. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaptam a nődokimtól egy papírt amiben kéri a házi doki vegyen Tp.re mert veszélyeztetett vagyok.Ha azt lefénymásolom és elküldöm a munkáltatónak az jó? Valamit még kell ?? Köszi és bocsi ha érthetetlen vok :(
2012. júl. 13. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
irásba foglad össze hogy terhes vagy ekkor szülsz +orvosi igazolás fénymásolata és saját kezüleg add át neki
2012. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A saját kezűleg az nem fog menni 100%!! :( De ajánlva feladom! Mert a munkáltatómnak nem itt van a székhelye!Hanem kb 90-100km.re boltjai vannak és az egyikben doliztam !Országszerte sok boltja van!De nagyon ritkán jött ide.Nem hinném h miattam idejönne pont most!
2012. júl. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!