Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen érdemes már elmenni...

19 hetesen érdemes már elmenni 4D-s ultrahangra? Ilyenkor már formás a baba?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A kötelező 18. heti genetikain nekem átváltott a doki 4D-re és édes volt a pici, de van egy rossz hírem.Sajnos nem érne meg 12 e ft-ot még a látvány, hiszen nincsnek vonások, csak elmosódva.Én is alig várom, hogy mehessek normál 20 perces felvételre és azt mondják a 28-32 hét között érdemes menni akkor már minden látszik az is, hogy a csöppség éppen kire hasonlít:o)

Türelem..ez esetben is rózsát terem

/a Péterfybe átváltanak a genetikain 4D-re!!//

26 hetes kismami

2008. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Boldog babavárást!!!
2008. máj. 4. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a 18. heti uh 4ds volt.És már egész szépen látszik rajta minden:)

Szóval alig várom hogy nemsokára ismét elmenjünk.

2008. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Mi most voltunk 29 hetesen és már nagyon édes. Szerintem legalább a 26. hetet érdemes megvárni, mert akkora már van rajta némi zsírréteg is.

Boldog babavárást

2008. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

En 18 hetesen mentem el es nem bantam meg,termeszetesen a vonasait,h kire hasonlit,es az arcat meg nem nagyon lehetett kivenni,de amit a pocakomban muvelt,na az nem volt semmi,nekem mindenesetre egy akkora elmeny volt,h el sem tudom mondani.Nekem ott az uh-s no azt mondta,h 26-28 het kozott a legjobb,mert akkor meg van eleg helye a babanak mozogni rendesen,kesobb mar nem lesz olyan latvanyos.Es ez tenyleg igy is volt,mert a parom novere 34 hetesen ment el,es mar nem volt"olyan"mozgekony a picike.

Boldog babavarast kivanok

22 hetes kismama

2008. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én voltam 12 hetesen, 16 hetesen, és most megint megyek 28 hetesen. Mindegyik más-más és mind nagyon érdekes!
2008. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Első válaszoló vagyok, a helyedben regelnék itt:

[link]

van egy kalkulátor, ami kiadja, hány%-nál tartasz és minden héthez a leíráson kívül mutat egy 4D-s fotót.Mivel ugye én a Péterfybe járok, és állandóan átkapcsolja 4Dre a nagy genetikain ezért össze lehet hasonlítani, hogy a 12, 18, heti és már előre néuztem miléyen lesz a 29. heti UH-n, hááát igeeeen azt meg kell várni, hogyha az ember inkább egy babapihentetőt venne abből a 12 e Ft-ból.

26 hetes kismami

2008. máj. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. Én 15 hetesen voltam először, és olyan jó volt látni! Még nagyon picurka volt, de láttuk, hogy minden rendben van, mindene megvan, és azt is, hogy kisfiú. A következőn 26 hetesen voltam, akkor már igazi baba formája van. És tervben van még egyszer a 32.héten.

Én szeretek hozzá bekukucskálni, látni, hogy egészséges, és kiváltja (az én dokimnál) a kórházi UH-t, mert ott egy elég régi gép van, amin csak az UH-s orvos látja a babát.

2008. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!